Banská Bystrica – Piešťany 3:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:7 (kon.) | Skalica – Poprad 1:3 (kon.)
Žilina – Martin 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.)
HK Skalica
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 15.01.2016, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

51:02
    Domáci hráč Pavel Brendl dostáva 10 minút osobný trest. Zrejme za nepekné slová na adresu rozhodcov.

42:28
    Šanca pre Skalicu sa dostať späť do zápasu. Kasík vidí dve minúty za podrazenie.

40:34
    Prvé vylúčenie v dnešnom zápase prichádza až na úvod tretej tretiny. Marek Zukal dostáva dve minúty za podrazenie.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 37. Studenič – 1. Kroták (Paločko, Rusnák), 26. Kroták, 42. Kroták

HK Skalica: Romančík – Reichel, Barák – Novák, Opálek – Horváth, Jankovič – Zukal – Mickevics, Brendl, Pašek – Zálešák, Studenič, Školiak – Bezúch, Korytko, Markulinec – Briestenský, Trenčan, Lantoš
    HK Poprad: Kostúr – Krmencik M., Suchý – Kasík, Malina – Šterbák, Gáborčík – Koyš, Heizer, Bartečko – Paločko, Rusnák, Kroták – Štrauch, Paukovček, Rapáč – Achs, Bajaruns, Števuliak

Rozhodčí: Konc – Orolin, Tvrdoň