Banská Bystrica – Piešťany 3:5 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:7 (kon.) | Skalica – Poprad 1:3 (kon.)
Žilina – Martin 1:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.)
HK Skalica
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HK Poprad
sk Pátek 15.01.2016, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

51:02
    Domáci hráč Pavel Brendl dostáva 10 minút osobný trest. Zrejme za nepekné slová na adresu rozhodcov.

50:39
    Tak prvý krásny zákrok domáceho brankára, ktorý teraz poriadne nahneval Rapáča. Druhý menovaný sa snažil Romančíka po tom, čo si ho položil na ľad prekonať bekhendom, ale domáci brankár ho famózne vychytal.

42:28
    Šanca pre Skalicu sa dostať späť do zápasu. Kasík vidí dve minúty za podrazenie.

41:31
    Poprad dal gól!
    Prvá početná výhoda v dnešnom zápase využitá. Postaral sa o to dnešný gólový oslávenec ARNE KROTÁK, ktorý dáva už svoj 502. gól a pripisuje si svoj hetrik v dnešnom zápase. Dnes budú určite veľké oslavy.

40:34
    Prvé vylúčenie v dnešnom zápase prichádza až na úvod tretej tretiny. Marek Zukal dostáva dve minúty za podrazenie.

36:11
    Skalica dala gól!
    Tak skvelý mladý talent domácej Skalice MARIÁN STUDENIČ si pekne vychutnal Kostúra a strieľa kontaktný gól z nariadeného trestného strieľania.

36:11
    Studenič faulovaný, trestné strieľanie pre Skalicu!

25:43
    Juraj Bezúch špatne rozohral domácu útočnú akciu, ktorú tesne za modrou čiarou zachytil ARNE KROTÁK, ktorý strieľa svoj druhý gól v dnešnom stretnutí a zároveň svoj 501. gól. Dnes má tento "kamzík" svoj deň. Bez asistencie.

00:55
    ARNE KROTÁK po 55 sekundách strieľa svoj 500. gól. Veľká gratulácia od spoluhráčov, ale aj potlesk od fanúšikov Skalice. Krásnou strelou švihom Kroták otvára skóre dnešného zápasu. Asistovali Paločko a Rusnák.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 37. Studenič – 1. Kroták (Paločko, Rusnák), 26. Kroták, 42. Kroták

HK Skalica: Romančík – Reichel, Barák – Novák, Opálek – Horváth, Jankovič – Zukal – Mickevics, Brendl, Pašek – Zálešák, Studenič, Školiak – Bezúch, Korytko, Markulinec – Briestenský, Trenčan, Lantoš
    HK Poprad: Kostúr – Krmencik M., Suchý – Kasík, Malina – Šterbák, Gáborčík – Koyš, Heizer, Bartečko – Paločko, Rusnák, Kroták – Štrauch, Paukovček, Rapáč – Achs, Bajaruns, Števuliak

Rozhodčí: Konc – Orolin, Tvrdoň