Kolín nad Rýnem – Stuttgart 1:3 (kon.) | Hannover – Darmstadt 1:2 (kon.) | Hertha – Augsburg 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Leverkusen 1:1 (kon.) | Ingolstadt – Mohuč 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:3 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:3 (0:1)
Borussia Dortmund
Sobota 23.01.2016, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 18. kolo

90+2
    Poslední střídání v tomto zápase provádí také domácí celek! Ze hřiště odchází Julian Korb, na jehož místo přichází na poslední minuty útočník Josip Drmić!

80
    První střídání domácího celku přicházejí až deset minut před koncem základní hrací doby! Ze hřiště odcházejí Dahoud a Nico Elvedi. Na jejich místa přichází Hinteregger a Jonas Hofmann, který ještě na podzim působil právě v Dortmundu.

76
    Poslední střídání hostujícího celku v tomto zápase. Ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, který dnes nepodal špatný výkon, avšak spálil poměrně hodně vyložených šancí. Na jeho místo přichází forvard Ramos!

70
    Borussia Dortmund provádí hned dvojité střídání! Ze hřiště odchází Gonzalo Castro a s ním i Marco Reus. Zejména druhý jmenovaný předvedl parádní výkon. Na jejich místo přichází Ginter a Erik Durm.

Jan Havlovic

Branky: 58. Raffael – 41. Reus (Gündoğan), 50. Mchitarjan (Reus), 75. Gündoğan (Mchitarjan)

Karty:   67. Elvedi (MNC) – 74. Weigl (DOR)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:10.
    Borussia Mönchengladbach: Sommer – Korb (90+2. Drmić), Christensen, Elvedi (80. Hinteregger), Wendt – Traoré, Nordtveit, Dahoud (80. J. Hofmann), Johnson – Raffael, Stindl.
    Náhradníci: Sippel – Drmić, M. Schulz, Hrgota, Stranzl, J. Hofmann, Hinteregger.

Borussia Dortmund: Bürki – Piszczek, Papastathopoulos, Hummels, Park – Gündoğan, Weigl, G. Castro (70. Ginter) – Mchitarjan, Aubameyang (76. Ramos), Reus (70. Durm).
    Náhradníci: Weidenfeller – Subotić, Ramos, Kagawa, Ginter, Durm.

Rozhodčí: Felix Brych – Lupp, Achmüller (vš. Německo)