Kolín nad Rýnem – Stuttgart 1:3 (kon.) | Hannover – Darmstadt 1:2 (kon.) | Hertha – Augsburg 0:0 (kon.)
Hoffenheim – Leverkusen 1:1 (kon.) | Ingolstadt – Mohuč 1:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:3 (kon.)
FC Ingolstadt 04
1:0 (1:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 23.01.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Německá Bundesliga • 17. kolo

90+2
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Moritz Hartmann, přichází Romain Brégerie.

88
    Córdoba vidí za svůj faul žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Yunus Mallı, přichází Pablo De Blasis.

80
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Christian Clemens, přichází Suat Serdar.

79
    Latza vyfasoval za svůj tvrdý zákrok kartu v žlutém provedení.

71
    Střídání v týmu 1. FSV Mainz 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Jošinori Muto.

68
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Alfredo Morales, přichází Max Christiansen.

63
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Elias Kachunga, přichází Dario Lezcano.
    60. Na hřišti se to začíná ostřit

60
    Morales si vysloužil žlutou kartu, na hřišti se to začíná ostřit. Teď byla k vidění menší potyčka mezi hráči.

52
    Tak k vidění byla první žlutá karta dnešního utkání. Groß ji vyfasoval za držení dresu soupeře.

45+1
    Clemens ve velké šanci, Karius však předvedl skvělý zákrok a jeho střelu vyrazil!
    41. Moritz HARTMANN - 1:0

41
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil MORITZ HARMANN, a ten se nemýlil. Posílá tak domácí tým do vedení o jednu branku pět minut před koncem první půle.

40
    Pokutový kop pro domácí tým.
    19. Velká šance domácího týmu

19
    Domácí byli teď hodně blízko první branky zápasu. Po rohovém kopu bylo nastřeleno břevno hostující branky. Dobrá hlavička po centru, ještě před brankou drobná teč Hartmanna a hlavně dobrý reflex Kariuse, který střelu vyrazil na břevno.