Liberec – Slovan Bratislava 0:0 (zruš.) | Písek – Příbram 0:4 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:1 (kon.)
Trenčín – Slovácko 1:0 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Senica – Hlučín 4:0 (kon.)
FC Košice – Ružomberok 0:1 (kon.) | Sokolov – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 5:1 (kon.)
Třinec – Rozwój 2:0 (kon.) | Liefering – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
2:2 (2:0)
MFK Karviná
Sobota 23.01.2016, 12:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Přípravný zápas

76
    Skvělý útočný výpad fotbalistů Karviné! Juřena pronikl mezi několika obránci a poté jako na zlatém podnose předložil míč Lingerovi. Ten měl před sebou už jen Fabiasika, ale z úhlu dokázal trefit pouze boční síť.

70
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Kalwasiński, přichází Czapla.

64
    Karviná právě vstřelila branku!
    To, co se před několika minutama nepovedlo Lingerovi, se podařilo LUKÁŠI DUDOVI. Karvinský hráč se povedeným zakončením zapsal mezi střelce, čímž vyrovnal stav utkání na 2:2.

60
    Vyrovnat mohl Linger, tomu se však z nadějné pozice nepodařilo přelobovat Fabisiaka.

56
    Míč si na značku penalty postavil PETR GLASER a přesnou střelou snížil ztrátu Karviné.

55
    Jeden z obránců domácího týmu zahrál v pokutovém území rukou, hlavní arbitr tak ukázal na značku pokutového kopu.

41
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Náskok polského celku navýšil JAKUB ARAK, který Pindrocha prostřelil ranou z hranice pokutového území.

39
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Domácí tým se v závěru úvodního poločasu ujímá vedení! Po přihrávce Matusiaka skóroval z bezprostřední blízkosti MICHAL FIDZIUKIEWICZ.

36
    Puchel odebral míč Dudkovi a pak se dostal do zakončení, avšak Pendrijic skvělým zákrokem vytěsnil míč na roh.

33
    Do pokutového území Karviné se prodral Bajdur, svého strážce utancoval kličkami a poté nebezpečně vystřelil. Pindroch musel vytasit výborný zákrok, při němž balon vyrazil před sebe, následně ho na roh odkopl Markovych.

22
    Ninkovic uprostřed hřiště ztratil míč, následně Moravec přihrávkou oslovil Fialu, který bránu těsně minul.

18
    Sosnowiec mohl otevřít gólový účet zápasu! Po přihrávce za obranu se Fidziukiewicz objevil před Pindrochem, ale ve stoprocentní šanci nedokázal přesně zacílit.

8
    Obrovské hrubky se dopustil Janošík, který před vlastní bránou ztratil míč, k němuž se dostal Puchel. Ten však po kontaktu právě se slovenským fotbalistou uvnitř vápna upadl, ale píšťalka hlavního arbitra zůstala němá.

Lukáš Jasoněk

Branky: 39. Fidziukiewicz, 41. Arak – 56. Glaser (pen.), 64. Duda

Zagłębie Sosnowiec: Pendrijic – Fonfara, Janošík, Markowski, Ninkovic – Ryndak, Dudek, Matusiak, Bajdur – Fidziukiewicz, Arak.
    2. poločas: Fabisiak – Sierczyński, Sołowiej, Janošík, Udovicic, Kalwasiński (70. Czapla), Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Paluchowski.

Náhradníci: Fabisiak- Sierczyński, Sołowiej, Udovicic, Kalwasiński, Szydłowski, Wnuk, Mularczyk, Pribula, Czapla, Paluchowski.

MFK Karviná: Pindroch – Tóth, Markovych, Puchel, Moravec, Urgela, Juřena, Sedlák, Janečka, Budínský, Fiala.
    2. poločas: Pindroch- Tóth, Markovych, Linger, Vaněk, Glaser, Juřena, Eismann, Janečka, Duda, Panák.

Náhradníci: Linger, Vaněk, Glaser, Eisman, Duda, Panák, Andrejko.