Dornbirn – Znojmo 3:2 (po pr.)
Dornbirn Bulldogs
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 24.01.2016, 17:30 • Messestadion Dornbirn • bet-at-home ICE Hockey League

Tímto se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večer a budu se těšit u dalších on-line přenosů! (19:58:08)

Další zápas čeká Znojmo v pátek, kdy míří na led Linze. Utkání začíná v 19:15 a my vám opět poskytneme podrobný on-line přenos.

Zápas je u konce, radují se domácí. Orli dnes měli na to zvítězit a vypadalo to, že to tak i dopadne. V závěru však obdrželi několik sporných trestů, i když soupeř hrál daleko více nečistě. Nepřísluší mi hodnotit výkon rozhodčích, obrázek si ale jistě vyvodí každý sám. Znojmo se tak bude muset spokojit alespoň s jedním bodem a o sportovní odplatu se bezpochyby pokusí v příštím domácím utkání.

D'ALVISE - 3:2

63:47
    Dornbirn právě vstřelil branku!
    Domácí proměňuje přesilovou hru a vítězí v dnešním duelu! Autorem branky je CHRISTOPHER D'ALVISE, který tak dnes dovršil svůj hattrick! Asistence: James Arniel, Matt Siddall.

63:32
    Opět se nehraje, rozhodčí znovu něco řeší.

63:30
    Orli se statečně brání a nehodlají soupeři nic darovat.

62:15
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Lakos – 2 min. – sekání; Lattner – 2 min. – nesportovní chování).

Rozhodčí se teď opravdu předvádí a rozdávají trest za trestem. Pouze však na straně Znojma.

61:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Šulák – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu Dornbirner EC (Caruso – 2 min., hákování).

60:59
    Buldoci napadají jako o život a očividně velice touží po výhře.

60:19
    Domácí vlétli do prodloužení opět po hlavě a Nechvátal čelil další obrovské šanci, když se za bránou dostal jeden z útočníků ke kotouči a přihrával jej před bránu!

60:01

Po šedesáti minutách jsme se vítěze nedočkali, následovat proto bude prodloužení, které začne za malý okamžik.

60:00
    D'ALVISE - 2:2

58:15
    A je vyrovnáno! CHRISTOPHER D'ALVISE podruhé v utkání ukázal svoje schopnosti, když dokázal z protiútoku skórovat! Byl hodně rozjetý, prudce přibrzdil a střelou přes obránce překonal Nechvátala! Asistence: Kyle Greentree, Alexander Jeitziner.

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 37. D'Alvise (D'Aversa), 59. D'Alvise (Greentree, Jeitziner), 64. D'Alvise (Arniel, Siddall) – 35. Stehlík (Podešva, Pucher), 46. Lattner (Číp, Bartoš)

Dornbirn Bulldogs: Madlener (Büsel) – Magnan, D´Aversa, Caruso, MacKenzie, Lembacher, Crawford – D´Alvise, Arniel, Grabher Meier – Greentree, Sylvester, Siddall – Livingston, Zagrapan, Achermann – Jeitziner, Häussle, Macierzynski.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Lakos, Roupec, Lattner, Šťáva, Biro, Stehlík, Šulák – Tomas, Trivino, Novák – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Podešva, Pucher, Číp – Špaček, Rehuš, Csamango.

Rozhodčí: Nikolic, Warschaw – Pardatscher, Schauer