Tampa – Toronto 1:0 (kon.) | Washington – Philadelphia 3:4 (po pr.) | Calgary – Nashville 1:2 (kon.)
Los Angeles – Colorado 3:4 (kon.)
Calgary Flames
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Nashville Predators
Čtvrtek 28.01.2016, 03:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Hostující celek vyhrává o gól, domácí ve třetí třetině měli tlak, ale vyrovnat nedokázali. (06:14:10)

59:50
    Hutton drží svůj tým, velmi dobrý výkon podává.

59:00
    Poslední minuta hry. Domácí to zkouší v šesti, hrají bez brankáře.

58:39
    Hutton kryje puk po střele jednoho z domácích hráčů.

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:30
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Johanson – 2 min., sekání).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry.

56:37
    Čas vyhrazený pro třetí třetinu se blíží ke konci, domácí potřebují vyrovnat, pokud chtějí při nejmenším bod.

55:23
    Komerční přestávka.

54:25
    Finální část první třetiny se blíží, rozdíl ve skóre je minimální. Nyní mají vice ze hry domácí, ale hostující obrana v čele s brankářem funguje velmi dobře.

52:10
    Giordano střílel od modré, jeho rána skončila mimo branku. Domácí to zkouší ze všech pozic.

51:25
    Hutton v brance Nashvillu si nyní připsal několik dobrých zákroků.

50:53
    Hra se zbytečně nekouskuje, hraje se plynule. Rozhodčí nechávají hře volný průběh.

49:40
    Kotouč mají domácí hokejisté za svou brankou, rozehrávka se jim ale nepovedla, píská se zakázané uvolnění.

48:18
    Hostující celek nyní hraje velmi opatrně, ví, že jakákoliv chyba by mohla znamenat vyrovnání. Naopak právě domácí čekají na tu chybičku.

47:30
    Polovina třetí třetiny se blíží, hosté drží už jen jednobrankový náskok.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 46. Giordano (Gaudreau, Brodie) – 7. Ribeiro (Smith, Ekholm), 38. Weber (Josi, Johansen)

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Brodie, Giordano, Hamilton, Roussel, Wideman, Engelland– Raymond, Monahan, Gaudreau – Frolík, Backlund, Bennett – Hudler, Granlund, Bouma – Jones, Stajan, Bollig
    Nashville Predators: Hutton (Rine) – Weber, Josi, Ellis, Jackman, Granberg, Ekholm – Neal, Johansen, Ribeiro – Smith, Forsberg, Fisher – Watson, Jarnkrok, Salomäki – Bass, Gaudstad, Fiala