Slavia – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Sparta 8:6 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.)
K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slavia Praha
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 29.01.2016, 15:00 • Zimní stadion Eden • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

53:48
    Výhodou jednoho hráče v poli navíc získavají hosté. Na trestnou lavici míří po faulu loktem Ječný.

52:43
    Vzápětí se nedovoleného zákroku dopouštějí také domácí. Zderadička dostává dvě minuty za držení.

52:37
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry, na trestnou lavici rozhodčí posílá Michala za hákování.

48:41
    Za podražení odjíždí na trestnou lavici hostující Klinecký.

39:31
    Domácí si zahrají přesilovku za Žáčkovo podražení.

36:10
    Domácí budou hrát další oslabení. Dvě minuty za podražení odsedí Vyskočil.

33:31
    Motor sehraje první přesilovku. Rozhodčí posílají na trestnou lavici Nováka za krosček.

16:12
    V krátkém časovém sledu jdou Budějovice znovu do oslabení. Klinecký odsedí dvě minuty za krosček.

13:15
    Domácí si zahrají první přesilovku. Za hákování míří na trestnou lavici budějovický Michal.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 7. Josefus (Saňa), 32. Kern (Furch, Saňa), 60. Saňa (Nestrašil, Josefus) – 5. Marcilis (Fencl), 31. Sloboda (Doktor, Pixa), 35. Žáček (Doktor), rozh. náj. Točík