Slavia – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Sparta 8:6 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.)
K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Slavia Praha
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 29.01.2016, 15:00 • Zimní stadion Eden • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo
    Dominik TOČÍK - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Motor České Budějovice.
    Vítězným střelcem se stal DOMINIK TOČÍK.
    SAŇA - 3:3

59:54
    Slavia právě vstřelila branku!
    Po vybojovaném puku se na modré čáře ke kotouči dostal JOSEF SAŇA dalekonosnou tvrdou střelou propálil Spáčila. Asistence: Viktor Nestrašil a Petr Josefus.

53:48
    Výhodou jednoho hráče v poli navíc získavají hosté. Na trestnou lavici míří po faulu loktem Ječný.

52:43
    Vzápětí se nedovoleného zákroku dopouštějí také domácí. Zderadička dostává dvě minuty za držení.

52:37
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry, na trestnou lavici rozhodčí posílá Michala za hákování.

52:28
    Po vhazování se puk dostal k sešívaným, po rychlé souhře před Spáčila zachránila hostujícího gólmana tyčka.

48:41
    Za podražení odjíždí na trestnou lavici hostující Klinecký.

39:31
    Domácí si zahrají přesilovku za Žáčkovo podražení.

36:10
    Domácí budou hrát další oslabení. Dvě minuty za podražení odsedí Vyskočil.
    Josef ŽÁČEK - 2:3

34:03
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Po skrumáži před slávistickou brankou sice Sochůrek nadvakrát dobře zasáhl proti snaže budějovických hráčů procpat puk za jeho záda. Třetí střelu se mu ale už vykrýt nepodařilo, úspěšným autorem gólu se stal JOSEF ŽÁČEK. Asistence: Jakub Doktor.

33:31
    Motor sehraje první přesilovku. Rozhodčí posílají na trestnou lavici Nováka za krosček.
    Jan KERN - 2:2

31:36
    Hned o minutu později slávisté reagují na vývoj utkání vyrovnávací brankou, kterou střílí po pěkné akci ze strany Slavie JAN KERN. Asistence: Aleš Furch a Josef Saňa.
    Marek SLOBODA - 1:2

30:36
    Po Slobodově neúspěšné akci se hosté hned při druhém pokusu o dobytí slávistické branky prosadili, když MAREK SLOBODA při závaru před domácí svatyní zblízka prostřelil Sochůrka. Asistence: Jakub Doktor a Jan Pixa.

16:12
    V krátkém časovém sledu jdou Budějovice znovu do oslabení. Klinecký odsedí dvě minuty za krosček.

13:15
    Domácí si zahrají první přesilovku. Za hákování míří na trestnou lavici budějovický Michal.
    Petr JOSEFUS - 1:1

06:21
    Z jednoho ze slávistických protiútoků se prosadil PETR JOSEFUS. Asistence: Josef Saňa.
    Jan MARCILIS - 0:1

04:39
    Po levé straně se kolem slávistických obránců prohnal jako blesk JAN MARCILIS a krásnou ranou pohodlně zavěsil. Asistence: Tomáš Fencl.

Martina Kramerová

Branky a nahrávky: 7. Josefus (Saňa), 32. Kern (Furch, Saňa), 60. Saňa (Nestrašil, Josefus) – 5. Marcilis (Fencl), 31. Sloboda (Doktor, Pixa), 35. Žáček (Doktor), rozh. náj. Točík