Motor ČB – Šumperk 2:0 (kon.) | Ústí n/L – Přerov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Kladno 3:1 (kon.)
Havířov – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Prostějov 3:1 (kon.) | Most – Slavia 6:5 (2:1 po s.n.)

58:07
    Švagrovský vyhodil přes celou ledovou plochu a jen těsně minul prázdnou bránu Kladna.

57:38
    A opět putuje na střídačku. Kladno jde opět do šesti.

57:27
    Mensator zpět v bráně.

57:00
    Kladno to zkouší bez brankaře!

51:28
    Hra v pásmu domácích právě nabídla Kladnu mnoho dobrých šancí. Skuhravý přihrál naprosto volnému Rudovskému, který ale svoji velkou šanci nevyužil, neboť kotoučem minul značnou pootevřenou část litoměřické brány.

47:26
    Puk se v jednom bodě dostal velmi blízko brankové čáry domácích, kde Pavelka nebyl připraven. První kdo si ale kotouče všiml byl právě tým domácích a velmi nebezpečná situace byla tak zažehnána.

37:21
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Rytířům se nakonec protiútok podařil. Vysoký tlak ze strany hostí vyústil ve vydařenou střelu MICHALA LUKÁČE z mezikruží, po které se Pavelka pokusil rychlý kotouč zachytit, ale ten už se jen od jeho lapačky odrazil do sítě. Asistence: Brendon Nash, Denis Kindl.

35:58
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice si kotouč vybojovaly a ihned podnikly nájezd před Mensatora. Jan Berger si najel před Mensatora a poslal kus černé pryže za sebe, kde už byl připravený ONDŘEJ KOPTA. Ten na nic nečekal a kotouč poslal do levého horního rohu kladenské klece. Asistence: Jan Berger.

33:50
    Krátce poté se Kladenští rozhodli podniknout protiútok. Před brankou vnikl zmatek, ale první kdo se v něm zorientoval byl právě Pavelka a ten kotouč zalehl, než se ho někdo pokusil nasměrovat do jeho klece.

33:01
    Zpoza brány přihrál Ondřej Kopta na mezikruží PETRU PŘEUČILOVI, který rychlou reakcí kotouč poslal do horního růžku Mensatorovy klece. Asistence: Ondřej Kopta.

29:23
    Doležal čekal připravený před pootevřenou částí Mensatorovy klece. Když se k němu kotouč dostal, okamžitě se pokusil ho poslat do malé mezírky mezi tyčí a Mensatorovým betonem. Mensator ale nakonec stihl beton postavit kotouči do cesty.

26:59
    Kladno je opět v plném počtu a na straně Litoměřic se bude opět vylučovat. Milan Toman (LTM) – 2 minuty za podražení.

25:09
    Trest pro hráčskou lavici Litoměřic. Za příliš mnoho hráčů na ledě půjde na trestnou Aleš Krátoška (LTM) – 2 minuty.

24:10
    Další vyloučení na straně Kladna. Trestnou tentokrát zahřeje Vojtěch Šilhavý (KLA) – 2 minuty za hákování

23:33
    Rudovský se rozjel, ale když se pokusil vystřelit, kotouč mu ujel a on i s ním. Trestné střílení tak Kladno neproměňuje.

23:33
    Rudovský získal při přihrávce domácích kotouč a pronikl před Pavelku, kde byl ale jeho pokus vystřelit překažen faulem. Kladno dostává trestné střílení!

20:00
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Denis Kindl – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Berger – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

Je nutno dodat, že na konci třetiny se spolu poprali Berger s Kindlem. Bitka byla vesměs jednostranná, neboť Berger ihned Kindla složil. Rozhodčí na začátku druhé třetiny udělí tresty.

19:20
    Kališníkům se podařilo procpat kotouč do brány hostí, ale po radosti domácích přišlo zklamání. Rozhodčí nakonec gól neuznává z důvodu vysoké hole.

17:13
    Bude se dnes poprvé vylučovat. Na trestnou už míří Michal Lukáč (KLA) – 2 minuty za sekání.

14:57
    Švagrovský z těsné blízkosti přestřelil pootevřenou klec.

11:27
    Mikliš dostal ránu pukem do oblasti krku, když se pokusil postavit do cesty kotouči letícímu na bránu domácích. Ihned končí na zemi a za pomoci je odváděn na střídačku.

00:26
    Kališníci téměř ihned zaútočili. Kotouč se po kombinaci dostal až na modrou k Dominiku Bílkovi, který ihned střelil směrem na Mensatora a následně kotouč do brány doklepl s přesností ZDENĚK DOLEŽAL. Asistence: Dominik Bílek, Milan Toman.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 1. Doležal (D. Bílek, Toman), 34. Přeučil (Kopta), 36. Kopta (Berger) – 38. Lukáč (Nash, Kindl)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – D. Bílek, Toman, Pavlas, Mikliš, Piegl, Šulc, Chmel – Kalla, Doležal, Švagrovský – Horna, Nedvídek, Beránek – Kopta, Berger, Přeučil – Krátoška, Valášek, Brandejský. Trenér: Říha.
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Nash, Kehar, Těrnavskij, Růžička, Gutwald, Ptáček, Mrázek – Machač, Skuhravý, Rudovský – Dvořáček, Kindl, V. Bílek – Redlich, Pitule, Lukáč – Šilhavý. Trenér: Lidický.

Rozhodčí: Bejček – Polák, Rampír