Frýdek-Místek – Hlučín 13:2 (kon.) | Pardubice – Union 2013 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 4:0 (kon.)
Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 1:2 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 2:3 (kon.) | Dunajská Streda – Győr 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 1:0 (kon.)
Karviná – Katowice 1:1 (kon.) | Miedź – Opava 2:3 (kon.) | Senica – Třinec 3:0 (kon.)
Skalica – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Rapid 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Jihlava 0:1 (kon.) | FK Voždovac – Brno 0:0 (kon.) | Liberec – Târgu Mureş 1:1 (kon.)
Jagiellonia – Slovácko 3:4 (kon.) | Olomouc – Pogoň 3:1 (kon.)
Miedź Legnica
2:3 (2:1)
Slezský FC Opava
Sobota 30.01.2016, 12:00 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Přípravný zápas

74
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečný obrat v podání Opavy! Hostům se povedlo během dvou minut otočit vývoj zápasu na svou stranu. Autorem branky je KUZMANOVIČ.

73
    FIŠER poměrně nenápadnou střelou překonal domácího brankáře.

41
    Miedź Legnica právě vstřelila branku!
    Vyrovnaný stav utkání moc dlouho nevydržel. Centrovaný balon Garguły našel úplně volného TELICHOWSKIHO, který hlavou posílá svůj tým opětovně do vedení. Asistence: Garguła.

40
    Hosté těsně před koncem prvního poločasu vyrovnávají. Opava se prosadila z rychlého protiútoku.

16
    LABUKAS otevřel skóre zápasu po parádním centru Łobodzińskiho. Domácí se tak dostávají poměrně brzo do vedení. Asistence: Łobodziński.

Štěpán Hladký

Branky: 16. Labukas, 41. Telichowski – 40. Mozol, 73. Fišer, 74. Kuzmanovič

Miedź Legnica: Kapsa – Bartczak, Midzierski, Artjunin, Telichowski, Cierpka, Daniel, Łobodziński, Garguła, Labukas, Subbotin
    Druhý poločas: Peskovic- Gorskie, Stasiak, Lafrance, Garuch, Luszkiewicz, Rasak, Brzeczek, Slusarski, Chrzanowski, Krauz

Slezský FC Opava: Vašek – Vacek, Simerský, Žídek, Hrabina – Grussmann, Mozol, Jursa, Schaffartzik – Mrázek, Kuzmanovič
    Druhý poločas: Květon – Helebrand, Simerský, Žídek, Hrabina – Machálek, Horka, Janetzký, Fišer – Jurečka, Mrázek