Kerkrade – Ajax 2:2 (kon.) | Cambuur – Heerenveen 0:1 (kon.) | Feyenoord – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Utrecht 3:1 (kon.)
Roda JC Kerkrade
2:2 (1:2)
Ajax Amsterdam
Neděle 31.01.2016, 12:30 • Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek odpoledne. (14:22:54)

A je dobojováno. Fanoušci mohli sledovat vynikající utkání. Ve druhém poločase byl hostující celek méně aktivnější než v prvním poločase a to se mu vymstilo, když v nastaveném čase srovnal Ngombo. Ten se tak stal hrdinou pro svůj celek. Roda bude s dnešním bodem spokojená, jelikož podala vynikající výkon.

90+4

90+3
    Ajax se snaží rychle vstřelit opět vedoucí branku. Nebezpečný centr z pravé strany si van Leer pohlídal.
    90+2. Fred NGOMBO - 2:2

90+2
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Domácí celek srovnává stav zápasu a to v nastaveném čase. K hlavičce se dostal FRED NGOMBO a bez problémů nasměroval míč do branky.

90+2
    Domácí celek bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí bude ve druhém poločase nastavovat tři minuty.

90
    Veltman odvedl vynikající práci, když nejprve od míče odstavil Poepona a následně si pohlídal, aby se míč dokutálel za brankovou čáru.
    Anwar El Ghazi a Arkadiusz Milik v lize vstřelili shodně 9 gólů.

89
    Ajax bude rozehrávat na útočné polovině.

88
    Roda nakopává míče na útočnou polovinu a snaží se vstřelit srovnávací branku.

87
    Ajax drží míč u šestnáctky soupeře a minimálně se pokusí vybojovat rohový kop.

86
    Ajax se v posledních minutách snaží držet míč co nejdál od vlastní branky.

85
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Marcos Gullón, přichází Nathan Rutjes.
    84. Rydell Poepon byl hodně blízko vyrovnávacího gólu.

84
    Ve velké šanci se ocitl Poepo, který dostal míč na druhou stranu, ale trefit prázdnou branku se mu nepodařilo. Míč letěl těsně vedle.