Arouca – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Nacional – Tondela 3:1 (kon.) | Rio Ave – Setúbal 2:1 (kon.)
Boavista – Braga 0:0 (kon.) | Moreirense – Benfica 1:4 (kon.)
Rio Ave FC
2:1 (2:0)
Vitória FC Setúbal
Neděle 31.01.2016, 17:00 • Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde • Portugalská Primeira Liga • 20. kolo

Z dnešního zápasu je to již ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších komentovaných přenosů na viděnou! (18:55:12)

Je konec! Domácí hráči si nakonec dokázali i navzdory jedné inkasované brance úspěšně ubránit vedení z prvního poločasu, a poráží tak Setúbal 2:1. Ve druhé půli se oproti prvním pětačtyřiceti minutám herní projev značně obměnil, Rio Ave se již spíše soustředilo na pečlivou a bezchybnou obranu, kdežto Setúbal více vsázel na ofenzivu a pokoušel se srovnat.

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Pedrinho (Rio Ave FC).

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Issoko (Vitória FC Setúbal).

88
    Vitória se stále nevzdává, přestože má však více ze hry, nedaří se ji vytvořit žádnou větší šanci.

86
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Ukra, přichází Boas.

85
    Zbývá přibližně pět minut do konce základní hrací doby a Rio Ave se snaží co nejdéle udržet balón na svých kopačkách.

84
    Žlutou kartu dostává Novais (Rio Ave FC).

82
    Hosté jsou v útočné akci zastaveni pomezním sudím, na vině je ofsajd.

80
    Navzdory nepříznivému stavu teď ani Setúbal nehraje příliš ofenzivní fotbal.

78
    V posledních okamžicích se dění na hřišti poměrně uklidnilo, Rio Ave již hraje velmi opatrně.

76
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Krovinovic, přichází Pinto.

74
    Rychlík Yazalde se sám vydal do rychlého protiútoku, jenž nakonec také sám zakončil. Jeho střela bohužel nenabrala potřebnou razanci, a tak nenadělala Ricardovi příliš vrásek na čele.

70
    Hosté jsou však domácími hráči nakonec vytlačeni až na vlastní polovinu, nicméně alespoň se stále drží u balónu.

68
    Hráči Setúbalu se rychlou kombinací drží na polovině soupeře, zatím se jim však nedaří dostat do blízkosti brány.