Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
FK Třinec
6:1 (3:1)
FC Odra Petřkovice
Středa 03.02.2016, 17:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

86
    Třinec právě vstřelil branku!
    Janoščín se konečně dočkal. Znovu pronikl po levé straně a odcentroval před bránu, kde si míč za záda vlastního brankáře srazil ZDENĚK STANĚK – 6:1!

73
    Ceplák poslal vzduchem míč na Douglase, ten z prvního doteku prodloužil na RENÉHO DEDIČE a slovenský útočník se znovu tváří v tvář brankáři nemýlil – 5:1!

72
    Douglas přihrál na levou stranu RENÉMU DEDIČOVI, který obešel Staňka a zakončil přesně k levé tyči – 4:1!

40
    Sám faulovaný JAKUB TEPLÝ zamířil do podobného místa jako předtím Malcharek, zatímco Silber skočil na druhou stranu – 3:1!

30
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku!
    MARTIN VÁCLAVÍK vzal zodpovědnost na sebe a střelou do horní části branky překonal poprvé v zápase Rohela – 2:1!

29
    K míči se postavil PAVEL MALCHAREK a přízemní střelou k tyči překonal Silbera, i když si gólman soupeře na míč sáhl – 2:0!

10
    Janošík si za vápnem našel odražený balón, poslal jej na branku, ještě před brankářem jej stačil tečovat PAVEL MALCHAREK a Silber byl bezmocný – 1:0!

Ondřej Zoubek

Branky: 10. Malcharek, 29. Malcharek (pen.), 40. Teplý (pen.), 72. Dedič, 73. Dedič, 86. Staněk (vla.) – 30. Václavík (pen.)

FK Třinec: I. poločas: Rohel – Velner, Avdić, Hloch, Janošík – Martynek, Motyčka (C), Lasota, Melecký – Malcharek, Teplý.
    II. poločas: Paleček – Benetka, Čelůstka, Kučera, Stříž – Zimka, Žyla, Ceplák (C), Janoščín – Dedič, Douglas.
    Trenér: Karel Kula.

Náhradníci: Paleček – Benetka, Čelůstka, Kučera, Stříž, Zimka, Žyla, Ceplák, Janoščín, Dedič, Douglas.

FC Odra Petřkovice: Silber – Polášek, Wozniak, Staněk, Lisický (C) – Cigánek – Neumann, Cesnek, Václavík – Levčík – Maceček.
    Trenér: Roman Hulva.

Náhradníci: Kašický, Hubeňák, Vyležík, Čepura.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Jan Sivera, Ondřej Kuchař