84:57 (30:13, 55:28, 66:50)
Antwerp Giants
Středa 03.02.2016, 17:30FIBA Europe Cup • Skupina P

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů se těším na počtenou. (19:16:39)

Nymburk odehrál skvělé utkání a kromě třetí čtvrtiny, kdy na domácí padla menší herní krize, zápasu zcela dominoval, zatímco z týmu Antwerp Giants se stal smutný sparingpartner. Belgický tým se však může i přes drtivou porážku radovat z postupu do další fáze turnaje.

Basketbalisté Ventspilsu v Sofii vítězí a to znamená konec letošního účinkování ve FIBA Europe Cupu pro Nymburk, který sice v závěrečném utkání rozstřílel Antverpy 84:57, ale ani tato vysoká výhra je v soutěži nezachrání.

0:44, navíc útok domácích přinesl jen nepřesnou střelu, k taktickému faulu nedochází, zde se bude spíš jen dohrávat.

0:53, úspěšná tříbodová střela Ventspilsu znamená odskočení na 62:69. Oddechový čas, ale s postupem Nymburku do další fáze už to vypadá zle nedobře.

1:11, nepodařilo se. Útok končí neúspěchem poté, co jeden z hráčů domácích volil zakončení z těžké pozice místo přihrávky.

1:32, Ventspils kazí rozehrávku, míč letí do autu. Lukoil se může dostat do kontaktu.

1:56, rychlá kombinace pod košem Ventspilsu vedla k zakončení za dva body. 62:66.

2:11, po trestných hodech Ventspilsu je stav 60:66.

Připomínám, že Nymburk k postupu potřebuje výhru domácí Sofie.

2:38 do konce, Lukoil snižuje na 60:64.

Hráči Sofie se výrazně rozčilují, rozhodčí totiž po zmatku pod košem soupeře přisoudili míč Ventspilsu.

Již se můžeme naplno věnovat zápasu Sofii. Taylor z Lukoilu fauloval pod košem střílejícího soupeře. Ventspils však z trestných hodů vytěžil jen jeden bod a 3:27 před koncem je stav 58:64.

V Sofii se mezitím hraje závěrečná čtvrtina a domácí stáhli ztrátu na rozdíl pouhých pěti bodů! Zhruba tři minuty před koncem je stav 58:63.

Konec zápasu. (84:57)

39:55
    Poslední útok zápasu obstaraly Antverpy, ale K. Vaughn svůj nájezd na koš ve dva body nepřetavil. (84:57)

39:34
    Kříž však ani jeden neproměnil. (84:57)

39:34
    Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky. Nymburk následně při postupném útoku dostal k míči Kříže, který byl faulován a střílí dva trestné hody. (84:57)