ERA Basketball Nymburk
84:57 (30:13, 55:28, 66:50)
Antwerp Giants
Středa 03.02.2016, 17:30FIBA Europe Cup • Skupina P

Basketbalisté Ventspilsu v Sofii vítězí a to znamená konec letošního účinkování ve FIBA Europe Cupu pro Nymburk, který sice v závěrečném utkání rozstřílel Antverpy 84:57, ale ani tato vysoká výhra je v soutěži nezachrání.

V Sofii se mezitím hraje závěrečná čtvrtina a domácí stáhli ztrátu na rozdíl pouhých pěti bodů! Zhruba tři minuty před koncem je stav 58:63.

36:45
    Technická chyba Smithe, který krátce předtím fauloval. Dostal se tak na pět osobních chyb a pro dnešek končí! (77:53)

18:16
    Oba pokusy se ujaly a Nymburk vede nad soupeřem již o 30 bodů! (55:25)

16:23
    Nymburk se rozstřílel z tříbodové vzdálenosti! Opět to byl Randle, který se už dostává na deset bodů! (50:23)

09:21
    Rozdíl činí již 20 bodů! V demolici pokračuje Dixon, který je už na 9 bodech! (30:10)

07:40
    První trojku zápasu proměňuje po asistenci De Zeeuwa Dixon! (24:6)

04:03
    Waldow nepřesně přihrál, míče se zmocnil Sant-Roos, který vyslal do rychlého brejku Peterku, jenž navyšuje vedení domácích na dvouciferný rozdíl! Time-out Antverp. (15:4)

Jan Vojkůvka

ERA Basketball Nymburk: Benda, Randle, Hruban, Welsch, Houška, Dixon, Peterka, De Zeeuw, J. Vaughn, Jagodič-Kuridza, Sant-Roos, Kříž.
    Antwerp Giants: Waldow, Smith, McKinney, Mwema, Yoeri Schoepen, K. Vaughn, Marchant, Peeters, Scott, Yannick Schoepen, Langford.
    Čtvrtiny: 30:13, 25:15, 11:22, 18:7