Salzburg – AS Řím 0:4 (kon.) | Příbram – CSKA Moskva 2:2 (5:4 po pen.) | Midtjylland – Atlético 4:4 (5:4 po pen.)
Celtic – Valencia 1:1 (3:4 po pen.) | Elfsborg – Real Madrid 1:3 (kon.)
po penal. (5:4)
FC Midtjylland
4:4 (2:2)
Atlético Madrid
Středa 10.02.2016, 17:00 • MCH Arena, Herning • UEFA Youth League • Play-off

Dnešní zápase dospěl po krásném průběhu až do penalt, ve kterých byl šťastnější domácí celek! Atletico hned neproměnilo pouze jednu penaltu, nicméně domácí byli stoprocentní, a postupují v soutěži dál!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (19:15:20)

Rozhodující penalta Nicolaie Damkjaera

5. série
    5:4
    Damkjaer měl při zakončení velké štěstí, nicméně dokázal penaltu proměnit, a posouvá svůj celek do dalšího kola!

5. série
    4:4
    Hostující kapitán Antionio Montoro mířil k tyči, kam šel Raahauge. Nakonec však dokázal penaltu proměnit!

4. série
    4:3
    Mikael Anderson dokázal svou penaltu proměnit, a dostává svůj celek do vedení!

4. série
    3:3
    Boulahia udržel nervy na uzdě, a dokázal vyrovnat!

3. série
    3:2
    Olsen svou penaltu neproměnil, neboť Santomé skvěle zasáhl, nicméně hostující brankář předčasně vyběhl, a penalta se opakovala! Druhý pokus už Olsen proměnil!

3. série
    2:2
    Juan Moreno potvrdil svůj dnešní aktivní výkon proměněnou penaltou, a srovnává na 2:2!

2. série
    2:1
    Thychosen byl viditelně nervózní, nicméně dokázal poslat míč k tyči, a dostává svůj tým do vedení!

2. série
    1:1
    Jako druhý šel Antonio Moya, který penaltu pokazil, a Raahauge dokázal jeho pokus vyrazit!

1. série
    1:1
    Za hosty kopal Jürgensen, který poslal brankáře Santomého na druhou stranu, a srovnává!

1. série
    0:1
    Jako první kopal z hostujícího celku Ferni, který poslal míč přesně do pravého růžku branky, a nezaváhal!

Střílení penalt začíná.

První poločas dnešního zápasu nabídl hodně pěknou podívanou! Oba týmy měly velké šance, nicméně na první gól jsme čekali až do 32. minuty, kdy se krásnou střelou prosadil Mads Thychosen! Hned o pět minut později však srovnal Juan Moreno. Atléticu se navíc zásluhou krásné rány Thea Hernándeze podařilo dostat do vedení. Skvělé představení obou týmů pokračovalo i nadále, a ve 43. minutě srovnal Mikael Anderson.

Ve druhém poločase se dostalo do vedení opět Atlético! Andrés Mohedano dostal prostor ve středu, a mířil přesně! V 56. minutě však srovnal přesnou střelou Jákup Thomsen! Pro domácí to vypadalo ještě lépe, to když v 67. minutě je dostal do vedení Nicolai Damkjaer! V samotném závěru však srovnal Ferni, a čekají nás penalty!

V zá

90+4
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Andreas Poulsen, přichází Anders Hagelskajaer.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty, nicméně nějaký ten čas zabrala oslava hostujících hráčů, a tak se bude ještě přibližně dvě minuty hrát!

Jan Havlovic

Branky: 32. Thychosen, 43. Anderson, 56. Thomasen, 67. Damkjaer – 37. Moreno, 41. Hernández, 51. Mohedano, 90+1. Ferni

Karty:   45. Thychosen (MID) – 75. Ferni (ATM), 78. Moya (ATM), 82. Montoro (ATM)