Salzburg – AS Řím 0:4 (kon.) | Příbram – CSKA Moskva 2:2 (5:4 po pen.) | Midtjylland – Atlético 4:4 (5:4 po pen.)
Celtic – Valencia 1:1 (3:4 po pen.) | Elfsborg – Real Madrid 1:3 (kon.)

Atlético právě vstřelilo branku!
    Dnešní zápas je zkrátka nádherný! Atlético v první nastaveného minutě srovnává na 4:4, a vylepšuje si pozici do odvety! Exekuce rohového kopu se ujal Juan Moreno, který svým centrem našel ve vápně FERNIHO, a ten svou hlavičku poslal za záda Raahaugeho!
    67. Nicolai DAMKJAER - 4:3

67
    Midtjylland právě vstřelil branku!
    Tak, to je velká paráda od domácích fotbalistů! Midtjylland celkem dvakrát prohrával v dnešním utkání, teď však vede 4:3! Dánský celek vybojoval rohový kop, kterého se ujal Poulsen. Ve vápně se následně míč odrazil do míst, kde se nacházel NICOLAI DAMKJAER, jehož hlavička skončila v síti!
    56. Jákup THOMASEN - 3:3

56
    Gólové hody v dnešním zápase pokračují, a dánský soupeř podruhé v tomto zápase srovnává stav! Midjtylland se usadil na útočné polovině, a následně poslal kapitán Nissen přesný centr do vápna, kterým našel zcela volného JÁKUPA THOMSENA. Útočník původem z Faerských ostrovů poslal míč přesně k tyči!
    51. Andrés MOHEDANO - 2:3

51
    Španělský celek se hned na začátku druhého poločasu prosazuje, a dostává se do vedení! Na levé straně skvěle zabojoval Roberto Nuňez, který vybojoval míč, a následně našle před vápnem ANDRÉSE MOHEDANA, který se opřel do míče, a jeho střela skončila v brance!
    43. Mikael ANDERSON - 2:2

43
    Tak, v dnešním utkání se rozhodně nenudíme, a momentálně je stav opět nerozhodný! Z pravé strany odcentroval obránce Jürgensen, jehož centr mohl zastavit del Amo, nicméně tomu míč prošel pod nohou. Zaváhání hostujícího obránce dokázal využít MIKAEL ANDERSON, který poslal míč přesně k tyči!
    41. Theo HERNÁNDEZ - 1:2

41
    Španělský celek otáčí během čtyř minut skóre dnešního utkání, a připravil pro domácí fanoušky velký šok! Na levé straně se dostal k míči THEO HERNÁNDEZ, který si udělal ve středu hřiště prostor, a vyslal krásnou střelu, na kterou Raahauge nedosáhl!
    37. Juan MORENO - 1:1

37
    Na druhé straně se Atlético prosazuje, a velmi rychle srovnává na 1:1! Španělský celek navíc střílí velmi důležitý gól na hřišti soupeře... Před vápnem se dostal k míči Bare, který jej posunul na pravou stranu pro JUANA MORENA, jenž se opřel do míče, a jeho přesný pokus k tyči byl Raahauge krátký!
    32. Mads THYCHOSEN - 1:0

32
    Dánský celek se dostává do vedení, a v MCH Aréně vypuká velká radost! Domácí kapitán Nissen našel lobem ve středu hřiště MADSE THYCHOSENA, který dokázal udržet míč, a následně z hranice vápna vypálil. Jeho krásná rána přelétla Santomého, a skončila v brance!

Jan Havlovic

Branky: 32. Thychosen, 43. Anderson, 56. Thomasen, 67. Damkjaer – 37. Moreno, 41. Hernández, 51. Mohedano, 90+1. Ferni

Karty:   45. Thychosen (MID) – 75. Ferni (ATM), 78. Moya (ATM), 82. Montoro (ATM)