Arouca – União Madeira 3:0 (kon.) | Estoril – Tondela 2:1 (kon.) | Boavista – Coimbra 0:0 (kon.)
Marítimo – Braga 1:3 (kon.)
Boavista FC
0:0 (0:0)
Academica de Coimbra
Neděle 14.02.2016, 18:00 • Estádio do Bessa Século XXI (Porto) [Kapacita: 28 263] • Portugalská Primeira Liga • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:58:56)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli mírně lepším týmem, ale zápas nedokázali vyhrát. Hodně blízko k tomu měli ve 21. minutě, a to když Soares nastřelil tyč. Poté ihned na začátku druhého poločasu běžel sám na brankáře Plange, ale ani on nedokázal vsítit branku. Plange se dostal do šance ještě na konci zápasu, a to když v 86. minutě jeho střelu z přímého kopu dokázal skvěle vyrazit Mika. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu za dnešní remízu 0:0.

Držení míče: 59% – 41%
    Střely celkem: 13 – 10
    Střely na branku: 4 – 3

90+5

90+4
    Idris nyní tvrdě fauloval Rabiolu a od rozhodčího po právu vidí žlutou kartu.

90+4
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka utkání a rozhodčí tak za malou chvíli zápas ukončí.

90+3
    Míč se však z tohoto přímého kopu dostal pouze do rukavic brankáře Miky.

90+2
    Hosté budou nyní zahrávat přímý kop zhruba z pětatřiceti metrů.

90+2
    Hosté momentálně kombinují s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Luisinho a místo něj nastupuje Anderson Carvalho.

88
    Luisinho poslal do vápna centr z levé strany, míč však pouze proletěl vápnem a skončil na opačné straně hřiště u jednoho z obránců.

87
    Jeden z hostujících hráčů byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

86
    Plange to zkusil z tohoto přímého kopu přímo na branku, jeho pokus mířil k levé tyči, Mika však převedl dobrý zákrok a míč vyrazil mimo tři tyče.

85
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Imanol Iriberri a místo něj nastupuje Zé Manuel.

85
    Hosté budou nyní zahrávat velmi zajímavý přímý kop poblíž hranice vápna soupeře. Philipe Sampaio navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul na protihráče žlutou kartu.