Anderlecht – Olympiakos 1:0 (kon.) | Midtjylland – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (kon.)
Dortmund – Porto 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Basilej 3:2 (kon.)
Sevilla – Molde 3:0 (kon.) | Valencia – Rapid 6:0 (kon.) | Augsburg – Liverpool 0:0 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Galatasaray – Lazio 1:1 (kon.) | Sion – Braga 1:2 (kon.)
Šachtar – Schalke 0:0 (kon.) | Marseille – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Sporting – Leverkusen 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
3:2 (2:1)
FC Basilej
Čtvrtek 18.02.2016, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne (kapacita: 41500) • Evropská liga • Play-off

89
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Davide Callà.

88
    Vincent Pajot si skvěle naběhl na centr Cohadeho na přední tyč a hlavou poslal míč na branku, který parádním zákrokem zlikvidoval český legionář v brance Basileje Tomáš Vaclík.
    77. Jean-Christophe BAHEBECK - 3:2

77
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Stadion Saint-Étiennu bouří po nádherné akci JEANA-CHRISTOPHE BAHEBECKA. Střídající útočník si skvěle zpracoval dlouhý nákop od svého stopera, následně obelstil pěknou kličkou obránce a poté vyšperkoval celou svoji akci v rychlostním souboji s Markem Suchým, kterého předběhl a přesným zakončením zakončil svoji parádní akci!

74
    Tabanou rozkmital své nohy a donutil nestíhajícího Samuela, aby ho fauloval. Rozhodčí bez váhání vytahuje žlutou kartu.

72
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Jean-Christophe Bahebeck.

68
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jérémy Clément, přichází Vincent Pajot.

65
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Jean-Paul Boëtius.
    62. Brankář Ruffier předvedl skvělý zákrok!

62
    Steffen se z rychlého brejku řítil od poloviny hřiště ze strany zcela sám na gólmana Ruffiera, kterého ale ve vápně nedokázal překonat razantní ranou. Gólman Saint-Étienne nyní parádním zákrokem nohou zachránil svůj tým od další pohromy.

60
    Po následné potyčce si ale žlutý trest odnesl i faulovaný Tannane.

59
    Xhaka zatáhl za záchranou brzdu a za cenu žluté karty zastavil pronikajícího Tannaneho.
    56. Marc JANKO - 2:2

56
    Basilej právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! MARC JANKO napálil míč svoji levačkou ukázkově k pravé tyči a bez problémů proměnil pokutový kop. Brankář Ruffier si vybral druhou stranu.
    53. Posuďte sami, zda se měl kopat pokutový kop

53
    Jeden z hráčů Saint-Étienne zahrál ve vápně rukou a sudí nařizuje pokutový kop!

47
    Centr od rohového praporku propadl přes houští těl až k nabíhajícímu Langovi, který z gólové pozice z voleje zcela minul svatyni soupeře!

44
    I hosté se prosazují ze standardní situace! Centr od rohového praporku defenzíva Étienne odrazila pouze k WALTERU SAMUELOVI, který ve skluzu poslal míč směrem na branku, jenž i s trochou štěstí nakonec prošel za brankovou čáru, přestože si brankář Ruffier na míč šáhl oběma rukavicemi.
    39. Kévin MONNET-PAQUET - 2:0

39
    Francouzský tým opět udeřuje ze standardní situace! Centr Cohadeho od rohového praporku oslovil KEVINA MONNETA-PAQUETA, jehož nadýchaná hlavička se snesla přesně do horního růžku domácí klece.

25
    Steffen zastavil akci rozjetého soupeře pouze za cenu kartu a sudí nemůže jinak, musí vytáhnout žlutou kartu.
    10. Moustapha Bayal Sall - 1:0

10
    Domácí se ujímají vedení! Tannane našel svým centrem do vápna přesně halvu MOUSTAPHY SALLA, jehož křižná hlavička zamířila sice od tyče, od níž se ale odrazil za brankovou čáru.

Dominik Rejthar

Branky: 10. Bayal Sall (Tannane), 39. Monnet-Paquet (Cohade), 77. Bahebeck – 44. Samuel, 56. Janko (pen.)

Karty:   60. Tannane (SET) – 25. Steffen (BAS), 59. Xhaka (BAS), 74. Samuel (BAS)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:13.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, F. Pogba, Bayal Sall (C), Tabanou – Cohade, Clément (68. Pajot), Lemoine – Monnet-Paquet, Roux (72. Bahebeck), Tannane.
    Náhradníci: Moulin – Bahebeck, Eysseric, Brison, Hamouma, Pajot, Assou-Ekotto.

FC Basilej: Vaclík – Lang, Suchý (C), Samuel, Safari – Xhaka, Zuffi – Embolo (89. Callà), Bjarnason, Steffen (65. Boëtius) – Janko.
    Náhradníci: Vailati – Traoré, Delgado, Fransson, Akanji, Callà, Boëtius.

Rozhodčí: Sidiropoulos – Efthimiadis, Kostaras (všichni Řecko)
    Čtvrtek 25.02.2016
    Basilej - Saint-Étienne 2:1

Branky: 15. Zuffi, 90+2. Zuffi (Lang) – 89. Bayal Sall (Cohade)

Karty:   55. Embolo (BAS) – 31. Tannane (SET), 62. Théophile-Catherine (SET)   84. Embolo (BAS) – 82. Eysseric (SET)