Lok. Moskva – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Schalke – Šachtar 0:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Marseille 1:1 (kon.)
Liverpool – Augsburg 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Sparta 0:3 (kon.) | Lazio – Galatasaray 3:1 (kon.)
Leverkusen – Sporting 3:1 (kon.) | Rapid – Valencia 0:4 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 3:0 (kon.)
Porto – Dortmund 0:1 (kon.) | Neapol – Villarreal 1:1 (kon.) | Basilej – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Molde – Sevilla 1:0 (kon.) | Olympiakos – Anderlecht 1:2 (po pr.) | Manchester Utd. – Midtjylland 5:1 (kon.)
FC Basilej
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
Čtvrtek 25.02.2016, 21:05 • St. Jakob-Park • Evropská liga • Play-off

Já se s vámi z tohoto utkání loučím a přeji krásný zbytek večera. (23:04:17)
    Basilej může slavit, po výhře 2:1 postupuje do další fáze Evropské ligy

Toto nevymyslíte! Po celý poločas se hrálo bez branek a vypadalo to, že Basilej dokráčí pro postup za stavu 1:0. Minutu před koncem základní hrací doby ale naběhl před branku Vaclíka Moustapha Bayal Sall, jenž před ním tečoval ránu patičkou a poslal svůj celek do osmifinále. To ale nedopustil hrdina utkání Luca Zuffi, jenž zakončil povedenou akci svou druhou brankou v utkání! Do dalšího kola tedy postupuje švýcarská Basilej.

90+4

90+4
    Utkání se dohrává na útočné polovině domácího celku, který nyní ukázal opravdu krásnou podívanou a po neskutečném utkání postupuje.
    90+2. Luca ZUFFI - 2:1

90+2
    Basilej právě vstřelila branku!
    Tak toto je neskutečný závěr dnešního utkání!!! Basilej se dostala do vápna, kde po centru z levé strany hlavičkoval na malé vápno Michael Lang. Ten svým pokusem našel volného hrdinu utkání, LUCU ZUFFIHO, který přesnou střelou posílá svůj celek do osmifinále!
    89. Moustapha Bayal Sall - 1:1

89
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Neuvěritelné se stává skutečností! Po centru z levé strany si před Vaclíka naběhl kapitán MOUSTAPHA SALL, který míč zasáhl patičkou a poslal jej tak za záda bezmocného brankáře!

88
    Saint-Étienne se ale do tlaku nedostalo a míč vyváží na útočnou polovinu. Následně se ale budou chtít prodrat až do zakončení.

87
    Schyluje se k závěrečnému tlaku hostujícího celku. Ti kombinují na útočné polovině a na branku, která by je posunula do osmifinále, mají málo času.

85
    Standardní situace byla sice odvrácena, ale následně se k míči dostal na levé straně obránce Sall. Ten nejen branku minul, ale také byl v ofsajdu.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Počet hráčů na hřišti se vyrovná. Breel Embolo fauloval pronikajícího hráče a vidí také druhou žlutou kartu. To jsou tedy věci!

83
    Rozhodnutí měl na kopačce Marc Janko, který dostal míč do vápna. Z této pozice se mu ovšem nepovedlo trefit branku.
    82. Červená karta po 2. žluté

82
    Po rozehrání standardky hostí fauloval pronikajícího Steffena Eysseric. Následně se hráč zvedl a oba se lehce dotkli hlavami. Rozhodčí mu udělali diskutabilní druhou žlutou kartu. Obrázek si každý udělá sám...

81
    Další šance a další zákrok českého brankáře. Po levé straně naběhl do šestnáctky Romain Hamouma, kterému se nepovedlo z úhlu skórovat.

80
    Po rychlé akci pálil z pravé strany Kévin Monnet-Paquet, ale tomu se nepovedlo překonat dobře postaveného brankáře Vaclíka!

David Panuška

Branky: 15. Zuffi, 90+2. Zuffi (Lang) – 89. Bayal Sall (Cohade)

Karty:   55. Embolo (BAS) – 31. Tannane (SET), 62. Théophile-Catherine (SET)   84. Embolo (BAS) – 82. Eysseric (SET)

FC Basilej: Vaclík – Lang, Suchý, Samuel, Safari (72. Traoré) – Embolo, Xhaka, Zuffi, Bjarnason – Delgado (C) (68. Steffen) – Janko.
    Náhradníci: Vailati – Akanji, Traoré, Fransson, Steffen, Callà, Itten.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall (C), F. Pogba, Tabanou – Lemoine (75. Eysseric), Clément, Cohade – Monnet-Paquet, Bahebeck (55. Roux), Tannane (60. Hamouma).
    Náhradníci: Moulin – Assou-Ekotto, Brison, Corgnet, Eysseric, Hamouma, Roux.
    18.02.2016
    Saint-Étienne - Basilej 3:2

Branky: 10. Bayal Sall (Tannane), 39. Monnet-Paquet (Cohade), 77. Bahebeck – 44. Samuel, 56. Janko (pen.)

Karty:   60. Tannane (SET) – 25. Steffen (BAS), 59. Xhaka (BAS), 74. Samuel (BAS)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:13.