Česko – Švýcarsko | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Vítkovice – Pardubice | 6:4 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 4:5 (po pr.) | | | Liberec – Sparta | 2:5 (kon.) |
Olomouc – Berani Zlín | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Třinec | 3:2 (kon.) |
K. Vary – Chomutov | 1:6 (kon.) |
Pittsburgh – Detroit | 6:3 (kon.) | | | NY Islanders – Washington | 2:3 (po pr.) | | | Toronto – NY Rangers | 2:4 (kon.) |
Ottawa – Carolina | 4:2 (kon.) | | | Tampa – Winnipeg | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Florida – San Jose | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Nashville – Boston | 2:0 (kon.) | | | St. Louis – Los Angeles | 2:1 (po pr.) | | | Edmonton – Minnesota | 2:5 (kon.) |
Arizona – Dallas | 6:3 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 2:5 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 4:1 (kon.) |
Nový Jičín – Kopřivnice | 1:2 (kon.) |
Havířov – Havlíčkův Brod | 1:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 6:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Berani Zlín | 7:6 (po pr.) |
Letňany – HC Litvínov | 2:5 (kon.) | | | Vsetín – Jihlava | 2:7 (kon.) | | | Poruba – Kladno | 1:8 (kon.) |
Opava – Č. Budějovice | 2:7 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 3:0 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 5:4 (nedohr.) | | | Vítkovice – Liberec | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Jihlava – Sparta | 5:2 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Petr Polesný tým – VER Selb | 11:6 (kon.) |
Poprad – Skalica | 0:0 (zruš.) | | | Martin – Žilina | 1:2 (kon.) | | | Košice – Nitra | 4:3 (kon.) |
Zvolen – Trenčín | 5:2 (kon.) | | | Piešťany – Banská Bystrica | 1:4 (kon.) |
Pubec Plzeň – Klatovy | 5:8 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Milevsko | 6:2 (kon.) | | | David Servis – Č. Krumlov | 12:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Třebíč | 5:7 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 5:3 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 3:6 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Olomouc
1:2
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
Matěj Langer
Branky a nahrávky:
17. Holec (Kucharzcyk, Vyrůbalík) – 45. Říčka (Holík, Bukarts), rozh. náj. Bukarts
Rozhodčí: Lacina, Souček – Kis, Lučan.
Diváci: 5 500
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Houdek (OLO)
0:0 Čachotský (ZLN)
2. série:
0:0 Holec (OLO)
0:0 Bukarts (ZLN)
3. série:
0:0 Skladaný (OLO)
0:0 Holík (ZLN)
4. série:
0:1 Bukarts (ZLN)
1:0 Vyrůbalík (OLO)
HC Olomouc:
Konrád – Skrbek, Vyrůbalík (C), Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Buc, Herman, Laš – Eberle, Řípa, Vodný – Skladaný, Húževka, Mikúš – Kucharczyk, Rác, Holec.
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Veselý, Maruna – Sýkora, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Šťastný, Čech.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín: Kašík – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Veselý, Maruna – Sýkora, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Šťastný, Čech.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina, Souček – Kis, Lučan.
Diváci: 5 500
Branislav KONRÁD (OLO)
Libor KAŠÍK (ZLN)
O vítězství Zlína nakonec rozhodl perfektní tahoun Zlína ROBERTS BUKARTS.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.
Netrvá dlouho a po velmi kontroverzním rozhodnutí arbitrů při vyloučení Skrbka sehrála přesilovková formace Zlína parádní kombianci. Tři hráči hostů si mezi kruhy vyměnili puk a do prázdné svatyně zasadil bez problémů svojí střelu ROBERT ŘÍČKA. Asistence: Petr Holík, Roberts Bukarts.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Nic jednodušího být pro MIROSLAVA HOLCE nemohlo! Střelu Vyrůbalíka ztečoval Kucharczyk tak nepříjemně, že Kašík puk vyrazil pouze ke své volné pravé tyči. Tam byl osamocený Holec a lehce zasunul touš za brankovou čáru. Asistence: Radim Kucharczyk, Martin Vyrůbalík.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Tak se stalo přesně, jak jsme to v předzápasovém preview zmiňovali, že je možné, že se dnes mezi tři tyče postaví po několikazápasové pauze BRANISLAV KONRÁD! Vychytá svého soupeře a zajistí Olomouci jistou účast v play-off?
HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Skrbek, Vyrůbalík (C), Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Buc, Herman, Laš – Eberle, Řípa, Vodný – Skladaný, Húževka, Mikúš – Kucharczyk, Rác, Holec.
PSG Zlín: Kašík (Zavadil) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Urbanec – Bukarts, Holík, Říčka – Ondráček, Veselý, Maruna – Sýkora, Vlach, Veselý (C) – Čachotský, Šťastný, Čech.
Rozhodčí: Lacina, Souček – Kis, Lučan.
„Chceme mít jistotu vyřazovacích bojů co nejdříve, abychom měli klid. Do každého zápasu jdeme s cílem vyhrát a nějaký bod chceme přivézt i z Olomouce. Mají pracovitý mančaft, velmi dobré gólmany, dobře bruslí, hrají jednoduše a tato hra jim vychází. Pohybují se neustále kolem šestého místa a oplývají sebevědomím. Čeká nás náročný soupěř a těžký zápas,“ vyjádřil se k dnešnímu soupeři trenér Zlína.
„Každý z nás chce dosáhnout šestky, už je k tomu jen pár zápasů, je to hrozně blízko. Máme mužstva, se kterými bychom měli vyhrát, takže ty zápasy chceme zvládnout a šestku udržet a dobře se připravit na play-off," okomentoval situaci kolem blížicího se play-off.
7. kolo: Zlín – Olomouc 3:4
20. kolo: Olomouc – Zlín 3:2
33. kolo: Zlín – Olomouc 4:2
Hanáci? Toto mužstvo už delší dobu o sobě dává dobře znát, když se z podceňovaného celku stal postupně jeden ze šesti nejlepších týmů. Momentálně se Kohouti mohou pyšnit díky druhé nejlepší obraně, ovšem i kvůli čtvrté nejhorší ofenzívě přijatelným šestým místem, které osídlují se 72 body. Na jistou účast v play off potřebují svěřenci Zdeňka Venery už pouze jediné tři body, které by se především hodili proti výhře nad dnešním tabulkovým sousedem. Poslední období ale Olomouci příliš nepřeje. Ze sedmi utkání se Kohouti radovali pouze dvakrát, avšak teprve až do posledního utkání v Chomutově, ve kterém Mora padla vysoko 2:5, dokázali Olomoučtí herní dějství dotáhnout alespoň do prodloužení nebo samostatných nájezdů. Delší dobu byli hokejisté Mory ochuzeni o brankářskou jedničku, Branislava Konráda, který léčil naražená žebra. Během jeho absence se do brány postavil Tomáš Vošvrda, který svého parťáka perfektně zastoupil a jednou vychytal čisté konto. Konrád se však už vrátil na střídačku a je možné, že se po nepovedeném utkání v Chomutově vrátí také mezi tři tyče!
Nejproduktivnější hráči:
1. Dávid BUC – 37 záp., 26 bodů (10+16)
2. Marek Laš – 45 záp., 22 bodů (17+5)
3. Martin VYRŮBALÍK – 43 záp., 19 bodů (7+12)
Brankáři týmu:
1. Branislav KONRÁD – 35 záp., 92,58%
2. Tomáš VOŠVRDA – 12 záp., 91%
67 bodů, sedmá přička. Pod touto charakteristikou nalezneme zlínské mužstvo, které po nepříliš povedeném vstupu do letošního ročníku ožilo a nyní bojuje o účast v play off! Ševcům se vůbec nejvíce dařilo v lednu, kdy z devíti utkání ovládli šest. To únorová forma je v podání Beranů vyvážená. Čtyři zápasy, dvě výhry, jedna prohra po nájezdech. Naději Zlínským dodalo i utkání na ledě Pardubic, kde sice nejprve prohrávali delší dobu o jednu branku, nakonec však dokázali duel obrátit ve svůj prospěch a za konečného stavu 2:1 se zaradovali z výhry. PSG tedy po posledním střetnutí ztrácí na svého dnešního, tabulkového rivala Olomouc pět bodů! Co se týče postu brankáře, tak stím vedení Ševců nemá očividně žádné problémy. Roli jedničky týmu zvládá Libor Kašík na jedničku a díky více než 92 % úspěšnosti si vyojoval účast na Euro Hockey Tour, kde se ovšem do hry nedostal.
Nejproduktivnější hráči:
1. Petr HOLÍK – 33 bodů (9+24)
2. Roberts BUKARTS – 26 bodů (16+10)
3. Robert ŘÍČKA – 19 bodů (14+5)
Brankáři týmu:
1. Libor KAŠÍK – 40 záp., 92,95%
2. Tomáš ŠTŮRALA – 8 záp., 90,6%