Pittsburgh – Detroit 6:3 (kon.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Toronto – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 4:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 6:5 (2:1 po s.n.) | Florida – San Jose 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Boston 2:0 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.)
Arizona – Dallas 6:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 2:5 (kon.)
Ottawa Senators
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Carolina Hurricanes
Pátek 19.02.2016, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

59:59
    Za důrazné protesty dostává desetiminutový trest Kris Versteeg (CAR). Na skóre to už ale samozřejmě nic nezmění.

45:15
    Potrestána hráčská lavice Caroliny! Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Jeff Skinner (CAR).

37:02
    Eric Staal se dral do nadějné šance, Cody Ceci (OTT) ho nešikovně zasáhl vysokou holí a je z toho dvouminutový trest pro domácího beka.

33:16
    Domácí si zahrají třetí přesilovou hru. Za hákování vůči Nicku Paulovi je dvěma minutami na lavici hanby potrestán Jay McClement (CAR).

20:00
    Ještě přichází jedno vyloučení. Na začátku druhé třetiny si rovnou na trestnou lavici sedne Phillip Di Giuseppe (CAR), který zasáhl vysokou holí Pageaua.

12:36
    Andrej Nestrašil (CAR) si u zadního mantinelu počínal velmi neopatrně, hokejkou zasáhl Phaneufovu tvář a míří na lavici hanby. Dvě trestné minuty pro českého útočníka.

09:03
    Je tady první vyloučení zápasu. Po souboji za bránou Craiga Andersona dostává dvouminutový trest Erik Karlsson (OTT), který se provinil hákováním.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 8. Chiasson (Lazar, Paul), 26. Smith (Neil, Karlsson), 44. Ceci (Pageau), 60. Stone (Karlsson, Anderson) – 20. J. Staal (Nordström, Liles), 39. Nash (Lindholm, Rask)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Phaneuf, Wideman, Wiercioch – Ryan, Turris, Dzingel – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Zibanejad, Hoffman – Neil, Lazar, Paul
    Carolina Hurricanes: Läck (Ward) – Hainsey, Slavin, Pesce, Liles, Jordán, Hanifin – Di Giuseppe, E. Staal, Versteeg – Nestrašl, J. Staal, Nordström – Lindholm, Rask, Skinner – Nash, McClement, Terry

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Greg Kimmerly – Michel Cormier, Matt MacPherson

Diváci: 16.994