Třinec – Hlučín 2:1 (kon.)
FK Třinec
2:1 (2:0)
FC Hlučín
Středa 24.02.2016, 17:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek středečního večera. Na počtenou! (19:45:52)

Utkání je u konce, Třinec těsný náskok udržel až do závěrečného hvizdu. Ve druhé půli nastoupili domácí s o něco slabší sestavou, která sehrála s Hlučínem vyrovnaný poločas. O čestný zásah hostí se postaral Talián, na vyrovnání se ale žluto-zelení nezmohli.

90

87
    Po sérii odrazů se balón dostal k Latochovi, který střílel z otočky jen do náruče brankáře Hlaváče.

85
    Tomovič zastavil rozehrávajícího Žižku zbytečným faulem, utkání už se jen dohrává.

81
    Janoščínův přímý kop odhlavičkoval Žižka, po rohu Málka střílel Martynek nad branku.

78
    Ze hry byl stažen Gevorg Badalyan, přišel Daniel Ivan.

77
    Malcharek se neprosadil v hlavičkovém souboji se Žižkou, Třinec ale začal po inkasované brance více útočit.

74
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Bedecs rozehrál chybně na Samiece, přihrávku zachytil ERIK TALIÁN a postupoval sám na branku! Přízemní střelou se štěstím nakonec prostřelil Adamušku a dramatizuje konec utkání – 2:1.

73
    Benetka zablokoval střelu Žižky a Hlučín se neprosadil ani z následného rohového kopu.

71
    Hraje se na útočné polovině Hlučína, ale hosté se nemohou dostat k žádné nebezpečné příležitosti.

68
    Sledujeme vyrovnaný boj o střed hřiště, útočné akce obou týmů brzdí řada nepřesností.

65
    Tomovič si navedl balón na střed hřiště a vypálil. Gólman Hlučína měl se střelou problémy a s odkopem mu museli pomáhat obránci.

62
    Martynkovy střela byla zablokována, dalši třinecký pokus o zakončení mířil mimo branku.

58
    Dostálův roh skončil útočným faulem Hlučína. Hosté jsou zatím ve druhém poločase vyrovnaným soupeřem kompletně nové třinecké jedenáctky.

54
    Přímý kop Dostála z pravé strany odhlavičkoval Janoščín na roh, a tentýž hráč hlavičkoval taktéž po rohovém kopu.

52
    Peter Kučera má problémy s kotníkem a odkulhal ze hřiště. Nahradil ho Martin Samiec.

49
    Tomáš Dostál zastavil ostrým zákrokem rozehrávajícího Kučeru a po zásluze viděl žlutou kartu.

47
    Po střele Martynka rozehrál rohový kop Janoščín, ale Hlučín se v pohodě ubránil.

Ondřej Zoubek

Branky: 5. Čelůstka, 23. Teplý – 74. Talián

Karty:   43. Talián (HLU), 49. Dostál (HLU)

FK Třinec: I. poločas: Rohel – Velner, Čelůstka, Avdić, Janošík – Motyčka (C) – Teplý, Samiec, Djika, Ceplák – Dedič.
    II. poločas: Adamuška – Benetka, Kučera (52. Samiec), Bedecs (C), Janoščín – Martynek, Málek, Žyla, Tomovič – Malcharek, Latocha.
    Trenér: Karel Kula.

Náhradníci: Adamuška – Benetka, Kučera, Bedecs, Janoščín – Martynek, Málek, Žyla, Tomovič – Malcharek, Latocha.

FC Hlučín: Hampel (46. Hlaváč) – Žižka, Heinik, Mac, Galvas – Talián, Dostál – Ptáček (46. Hudeczek), Foltyn, Badalyan (78. Badalyan) – Hanus (C) (46. Sasín).
    Trenér: Milan Valachovič.

Náhradníci: Hlaváč – Sasín, Hudeczek, Ivan.

Rozhodčí: Ondřej Cieslar – Jan Sivera, Marian Svoboda