Lok. Moskva – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Schalke – Šachtar 0:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Marseille 1:1 (kon.)
Liverpool – Augsburg 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Sparta 0:3 (kon.) | Lazio – Galatasaray 3:1 (kon.)
Leverkusen – Sporting 3:1 (kon.) | Rapid – Valencia 0:4 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 3:0 (kon.)
Porto – Dortmund 0:1 (kon.) | Neapol – Villarreal 1:1 (kon.) | Basilej – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Molde – Sevilla 1:0 (kon.) | Olympiakos – Anderlecht 1:2 (po pr.) | Manchester Utd. – Midtjylland 5:1 (kon.)
Liverpool FC
1:0 (1:0)
FC Augsburg
Čtvrtek 25.02.2016, 19:00 • Anfield Road, Liverpool • Evropská liga • Play-off

To je z mé strany protentokrát vše, u dalších onlajnů brzy na počtenou! (20:58:21)
    Liverpool postupuje díky jednogólovému vítězství

Skutečně tomu tak je. Liverpoolští především v prvním poločase svého soka neskutečně přehrávali, o postup se ale strachovali až do posledních minut! Fotbalisté Augsburgu podali velmi soustředěný výkon, ale v závěru už jim nezbyly síly na vstřelení postupového gólu. Nepodařilo se to ani střídajícímu Bobadillovi, jenž v poslední minutě pálil vysoko nad.

90+5

90+5
    Raúl Bobadilla nedokázal seřídit svá mířidla a Mignoletovu svatyni vysoko přestřelil, zdá se, že je rozhodnuto.

90+4
    Tribunami se opět ozývá zpěv legendární hymny "You'll never walk alone!", Liverpoolským schází k postupu minuta!

90+3
    Milner to nemyslel vůbec špatně, Roberto Firmino ale vyběhl příliš brzy a ocitl se v ofsajdové pasti.

90+2
    Emre Can našel na pravé straně úplně volného Firmina, jehož střelu z hranice pokutového území ale Stafylidis zblokoval, domácí tak budou zahrávat další roh.

90+1
    Veškerý děj nastavení se však zatím odehrává na útočné polovině Reds, kteří se nikam neženou a pouze si donekonečna vyměňují balon.

90
    No a sudí Turpin nastavil nad rámec druhého poločasu hned pět minut, ještě tedy rozhodně není hotovo!
    89. Parádní "přímá" Stafylidise šel jen decimetry vedle Mignoletovy brány

89
    Šmankote, to byla šance! Konstantinos Stafylidis to udělal parádně a užuž se zdálo, že poslal míč do levého horního růžku Mignoletovy svatyně, ale balon nakonec proletěl těsně nad!

88
    Zákrok na Altintopa domácím prošel, Lucasův evidentní faul v souboji s Caiubym už ne. Augsburští budou zahrávat přímý kop z velmi nadějné pozice!
    Domácím příznivců se dnes vůbec nelíbí výkon Lucase Leivy

87
    Christoph Janker navíc posléze fauloval Origiho, za což mu sudí Turpin udělil žluté napomenutí.

87
    Stafylidis náramnou kolmicí přes půlku hřiště našel rozběhnutého Caiubyho, který bez váhání poslal balon do prostoru před Mignoletem, tam ale k obrovské úlevě domácích příznivců nikdo v bílém dresu nestál!

86
    Origiho dalekonosný projektil skončil v Hitzově náruči, toto svěřencům Jürgena Kloppa bohatě stačí...

85
    Emre Can se neodvážil vypálit a nadějně se rodící akci Reds pokazil hodně, hodně nepřesným centrem. Následovat bude pouze odkop od Hitzovy svatyně.

84
    Firminův pokus o dalekonosný nákop byl zblokován Stafylidisem, domácí tak necelých deset minut před koncem budou mít k dispozici autové vhazování.

Vojtěch Balon

Branky: 5. Milner (pen.)

Karty:   57. Firmino (LIV) – 26. Stafylidis (AUG), 45. Caiuby (AUG), 87. Janker (AUG)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:8. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:14.
    Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Lucas Leiva, M. Sakho, A. Moreno – Can, Henderson (C), Milner – Firmino, Sturridge (66. Origi), Coutinho (80. Teixeira).
    Náhradníci: D. Ward – K. Touré, Smith, Chirivella, Benteke, Origi, Teixeira.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Janker, Klavan, Stafylidis – Esswein, Altintop – Werner (72. Bobadilla), Ku (80. Morávek), Caiuby – Kohr.
    Náhradníci: Manninger – Opare, Max, Rieder, Morávek, Bobadilla, Parker.

Rozhodčí: Clément Turpin – Frédéric Cano, Nicolas Danos (vš. FRA)