Lok. Moskva – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Schalke – Šachtar 0:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Marseille 1:1 (kon.)
Liverpool – Augsburg 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Sparta 0:3 (kon.) | Lazio – Galatasaray 3:1 (kon.)
Leverkusen – Sporting 3:1 (kon.) | Rapid – Valencia 0:4 (kon.) | Tottenham – Fiorentina 3:0 (kon.)
Porto – Dortmund 0:1 (kon.) | Neapol – Villarreal 1:1 (kon.) | Basilej – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Molde – Sevilla 1:0 (kon.) | Olympiakos – Anderlecht 1:2 (po pr.) | Manchester Utd. – Midtjylland 5:1 (kon.)
FK Krasnodar
0:3 (0:0)
AC Sparta Praha
Čtvrtek 25.02.2016, 19:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků. • Evropská liga • Play-off

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:54:25)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 13:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 9:16.

Je za námi odvetný zápas mezi Krasnodarem a Spartou a pražský tým se raduje z postupu. Sparta zcela ovládla druhou půli a gól Lukáše Marečka z 51. minuty nastartoval marš do dalšího kola. V 57. minutě navýšil náskok Martin Frýdek a v 70. minutě dokonal krasnodarskou zkázu Kehinde Fatai. Sparta se zcela po zásluze raduje z postupu mezi nejlepších 16 týmů soutěže, FK Krasnodar končí.

90+2

90+2
    Achmedov se opřel do míče, jenže jeho rána zpoza vápna skončila vedle.

90+1
    Na Matějovského centr si nejvýše vyskočil Dikan a před dotírajícími hráči Sparty si míč stáhl do náruče.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.
    89. Zahustelovo břevno

89
    Brabec vyváží míč z vlastní poloviny.

88
    Na centr z levé strany si naběhl Zahustel a opřel svou prudkou ránu o Dikanovo břevno!

87
    Zápas se dohrává, Sparta drží míč na útočné polovině.

86
    Konaté s Matějovským se ne zcela pochopili a celkem slibná akce tak skončila neúspěchem.

85
    Z rohu nic nebylo, domácí fotbalisté ale i nadále zůstávají u míče.

85
    Z velké dálky a poměrné z úhlu pálil Achmedov, bičík vyrazil na roh.

84
    Poslední střídání Sparty, dohrál Bořek Dočkal, závěrečné minuty si zahraje Tiémoko Konaté.

83
    Joãozinhova střela skončila zcela mimo tři tyče gólmana Bičíka.

82
    Domácí publikum ale stále povzbuzuje, byť je jasné, že postup se dnes konat nebude.

81
    Matějovský a Nhamoinesu kombinují na půlce, nikam se neženou.

80
    Sparta si už hlídá svůj náskok a soupeře k ničemu nepouští.

Aleš Pur

Branky: 51. Mareček (Zahustel), 57. Frýdek (Dočkal), 70. Fatai (Krejčí)

Karty:   23. Kaboré (KRS), 45. Pereyra (KRS), 72. Smolov (KRS) – 41. Mareček (SPA), 64. Fatai (SPA)   68. Kaboré (KRS)

FK Krasnodar: Dikan – Petrov, S. Strandberg, Granqvist (C), V. Kalešin – Achmedov, Kaboré, Pereyra (62. Wánderson) – Smolov (75. Torbinskij), Mamajev (62. Joãozinho) – Ari.
    Náhradníci: Sinicyn – Markov, Torbinskij, Gazinskij, Bystrov, Joãozinho, Wánderson.

AC Sparta Praha: Bičík – Zahustel, Brabec, Mario Holek, Nhamoinesu – Mareček (79. Matějovský), Vácha (C), Dočkal (C) (84. Konaté) – Frýdek, Krejčí – Fatai (76. Juliš).
    Náhradníci: Miller – Mazuch, Kováč, Matějovský, Konaté, Jiráček, Juliš.

Rozhodčí: Stefan Johannesson – Fredrik Nilsson, Mehmet Culum (všichni SWE)
    18.02.2016
    Sparta - FK Krasnodar 1:0

Branky: 65. Juliš (Dočkal)

Karty:   90+4. Brabec (SPA) – 30. V. Kalešin (KRS), 67. Mamajev (KRS)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 13:11.