Třinec – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Zlín – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 5:1 (kon.) | Olomouc – Liberec 0:2 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:5 (kon.)
Pardubice – Litvínov 2:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:5 (1:1, 0:4, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 26.02.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 49. kolo

56:02
    Závěr zápasu nám ještě zpestří přesilovka přesilovka domácího celku, Roman Szturc (VIT) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:33
    Domácí mají šanci, zahrají s totiž přesilovou hru. Michael Vandas (VIT) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

30:31
    Další přesilová hra pro hosty, dvě minuty za sekání si odsedí Tomáš Rachůnek (KVA).

25:46
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jaroslav Kůs – 2 min., vražení na hrazení).

22:35
    Máme tu ale vyloučení na domácí straně, Bičánek (KVA) totiž sekl pronikajícího Olesze, a tak obdržel dvě trestné minuty.

11:03
    První přesilová hra pro domácí, Karol Sloboda (VIT) obdržel dvě minuty za krosček.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 6. Rachůnek (Bičánek, Svoboda) – 12. Szturc (Kovář), 21. Kolouch (Kucsera, Vandas), 24. Čerešňák (Olesz, Hlinka), 33. Zdráhal (Štencel, Sloboda), 34. Kucsera (Vandas, Kolouch)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek "C", Dvořák, Gulaši "A", Benák, M. Rohan, Redlihs, J. Tomeček – Vachovec "A", Haščák, Bartek – Rachůnek, Kůs, Svoboda – Gorčík, Kverka, Huna – Koblasa, Osmík, V. Tomeček.
    Trenér: Karel Mlejnek

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Čerešňák, Kovář, Štencel, Pastor, Sloboda "A", Klok – Olesz "A", Hlinka, Kafka – Vandas, Kolouch, Kucsera – Zdráhal, Balán, Hovorka – Szturc, Burger "C", Němec.
    Trenér: Ladislav Svozil

Rozhodčí: Oldřich Hejduk, Petr Lacina – Jaromír Bláha, Jakub Frodl