Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Philadelphia – Minnesota 3:2 (kon.) | Toronto – Carolina 3:1 (kon.)
Florida – Arizona 3:2 (kon.) | Chicago – Nashville 1:3 (kon.) | St. Louis – NY Rangers 1:2 (kon.)
Dallas – Winnipeg 3:6 (kon.) | Calgary – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Vancouver – Ottawa 5:3 (kon.)

Michal Jordán (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:31
    Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 9:49 (04:27:54)

1. Pierre-Alexandre Parenteau (TOR) 1+1
    2. Jonathan Bernier (TOR) 30 zák., 1 gól, 96,8%
    3. Josh Leivo (TOR) 1+0

Toronto už nemá sice příliš velkou šanci postoupit do playoff, ale po čtyřech prohrách v řadě si spravilo v Air Canada Centre chuť, když po gólech Brada Boyese, Joshe Leiva a PA Parenteau zvítězilo před svými fanoušky nad Carolinou, v jejímž dresu se jako jediný prosadil John-Michael Liles. Konečný výsledek. Toronto Maple Leafs 3 Carolina Hurricanes 1.

59:50
    Závěr zápasu připomíná basketbal.

59:37
    Hurricanes vypálili na levém křídle ihned po vhazování a Jonathan Bernier ukryl puk po skvělém semaforu v lapačce!

59:33
    Jeff Skinner vypálil z levého křídla a jeho následná střela byla sražena do ochranné sítě.

59:10
    Cam Ward je na střídačce a klec Caroliny je opět prázdná!

59:00
    Hlavní trenér Toronta Mike Babcock si tentokrát vzal oddechový čas a udává pokyny svým hráčům.

59:00
    Jordan Staal (CAR) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

59:00
    Nazem Kadri (TOR) dostal větší trest, 2 minuty hrubost.

59:00
    Tak dlouho se oba dva osekávali, až si to rozhodli jasně a stručně vyříkat.

59:00
    Přesně minutu před koncem se strhla na ledě bitka, do které se zapojil na domácí straně Nazem Kadri a z hostů Jordan Staal.

58:28
    Cam Ward zamířil na střídačku a Carolina to zkouší znovu při hře bez brankáře!

58:15
    Maple Leafs odvádí v obranném pásmu skvělou práci a navíc se jim daří vyhodit puk k bráně Caroliny, aniž by z toho bylo zakázané uvolnění.

57:33
    Maple Leafs vyhodili puk na zakázané uvolnění a Cam Ward se i přes oslabení svého týmu určitě ještě přihlásí o opuštění brány.

57:10
    Viktor Rask (CAR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.
    Ten moment, kdy si uvědomíte, proč milujete hokej.

56:58
    Je to skutečně tak, brána Caroliny zůstává prázdná.

56:54
    Maple Leafs vyhodili puk na zakázané uvolnění a hlavní trenér Caroliny Bill Peters si vyžádal oddechový čas, po kterém zřejmě Cam Ward zůstane na střídačce!

56:03
    Při třetím gólu Maple Leafs jeden z hráčů Caroliny vypustil na levém křídle souboj a zůstal viset na modré čáře, což se stalo Hurricanes osudným.

55:59
    V Air Canada Centre se po třetím gólu Toronta stále nehraje, protože za bránou Cama Warda dochází úpravě k ledové plochy.
    55:59 Pierre-Alexandre PARENTEAU - 3:1

55:59
    Toronto právě vstřelilo branku!
    PIERRE-ALEXANDRE PARENTEAU skóruje a uštědřuje velký úder do srdce Caroliny!! Nazem Kadri zvedl hlavu a krásnou přihrávkou z levého křídla přes šířku kluziště našel na vzdálenější tyči najíždějícího PA Parenteaua, který puk z blízkosti poslal k pravé tyči. Asistence: Nazem Kadri, Jake Gardiner.

55:09
    Carolina si sice během poslední přesilové hry poprvé v zápase v početní převaze vytvořila tlak a šance, ale gól se ji vstřelit nepodařilo, a toho prostoru na vyrovnaní už moc nezbývá.
    Jordan Staal si takhle počíhal na Nazema Kadriho. "Bum"!

54:36
    Jake Gardiner na levém křídle vypálil od modré čáry, jenže jeho střela zamířila pouze doprostřed brány, a po zákroku Cama Warda následuje krátká reklamní přestávka.

54:17
    Daniel Winnik je zpět na ledě a Toronto hraje v plném počtu.

53:35
    Elias Lindholm byl blízko vstřelení vyrovnávací branky, když u levé tyče dobře tečoval střelu, puk se ale od jeho hole odrazila nad a skončil v ochranné síti!

53:29
    Vzápětí přišla další střela od modré čáry, Jonathan Bernier byl ale opět připraven a ukryl puk ve svém náručí.

53:25
    John-Michael Liles se pokusil podruhé v dnešním zápase skórovat, Jonathan Bernier ale dokázal jeho střelu zastavit a ukryl puk v lapačce, přestože ho viděl na poslední chvíli!

52:58
    Byl to sice trošku neortodoxní zákrok, ale důležité je, že puk neskončil v bráně Maple Leafs.

52:40
    Elias Lindholm vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování mezi betony Jonathana Berniera, ten byl ale připraven a po jejich včasném sevření jeho střelu zastavil!

52:26
    Hurricanes se konečně podařilo usadit v útočném pásmu.

51:50
    Carolina má k dispozici přesilovou hru a velkou šanci vyrovnat stav dnešního utkání na 2:2.

51:43
    Daniel Winnik (TOR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

Jordan Staal si sebral z ledu rukavici a hůl a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

51:43
    Michael Grabner před přerušením hry v zóně Maple Leafs napřáhl na levém křídle k nebezpečné střele od modré čáry a Cam Ward měl zacloněný výhled, přesto ji dokázal betony vyrazit!

51:05
    Carolina se dopustila před pár sekundami před bránou obrovské chyby a Maple Leafs mohli uklízet puk do prázdné brány, kdyby se k němu na pravém křídle dostali.

50:33
    V prvních dvou třetinách padl minimálně jeden gól, tak věřme, že se i v té třetí alespoň jedné branky dočkáme.

50:11
    Třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a zatím v ní marně čekáme na čtvrtý gól.

49:27
    Maple Leafs vypálili nebezpečně z pravého křídla, Cam Ward byl ale připraven a jejich střelu vyrazil.

49:09
    Torontu se dnes vyplatilo postavit do brány Jonathana Berniera, který působí jistým dojmem a zatím inkasoval pouze jeden gól.

48:43
    Hurricanes se vydali po levé straně do útočného pásma, jejich následný útok ale zastavilo postavení mimo hru.

47:45
    Vyloučení PA Parenteau a Jeff Skinner jsou zpět na ledě a oba týmy hrají opět v plném počtu.

47:18
    Jaccob Slavin v pravém kruhu pro vhazování se dostal ke střele, ta ovšem zamířila pouze do náruče Jonathana Berniera, po jehož zákroku následuje krátká reklamní přestávka.

46:15
    Oba vyloučení hráči se navzájem atakovali během vhazování ve středním pásmu a šli se zchladit na trestnou lavici.

45:20
    Pierre-Alexandre Parenteau (TOR) dostal menší trest, 2 minuty krosček.

45:20
    Jeff Skinner (CAR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

45:14
    Hodně pasivním dojmem nyní působí Maple Leafs.

44:36
    Maple Leafs v úvodu třetí třetiny vyklidili pole a přenechali iniciativu Carolině, což se nemusí domácím vyplatit.

44:15
    Jeff Skinner využil otevřeného prostoru v pravém kruhu pro vhazování k táhlé střele zápěstím, ta ale našla pouze připravenou hruď brankáře Jonathana Berniera.

43:28
    Brendan Leipsic si u levé tyče málem srazil puk do vlastní brány, kotouč se ale od jeho brusle odrazil vedle levé tyče!

43:01
    Ron Hainsey na pravém křídle z ostrého úhlu posílal před bránu nebezpečnou přihrávku, Hurricanes se ale do zakončení nedostali.

42:10
    Krátká přesilová hra Hurricanes, který trvala 48 sekund je u konce a Toronto hraje opět v plném počtu.

41:47
    Brett Pesce na levém křídle nahodil puk za bránu Toronta, tam ale nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

41:17
    Hurricanes mají dobrou šanci vyrovnat, toho času v přesilové hře ale není moc.

40:59
    Končí hra 4 na 4 a začíná krátká přesilová hra Caroliny.

40:13
    Ron Hainsey se dostal v úvodu třetí třetiny mezi kruhy pro vhazování ke střele, která mířila k pravé tyči, Jonathan Bernier ji ale levým betonem vyrazil a připsal si skvělý zákrok!

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 3:28.

Druhá část sice nebyla zajímavá jako ta první, v níž padly dvě branky, ale přece jen jsme se v ní dočkali jednoho gólu, o který se postaral necelých šest minut po zahájení prostřední části Josh Leivo, který po rychlém protiútoku Maple Leafs a přihrávce PA Parenteaua poslal puk bez přípravy z prostoru mezi kruhy pro vhazování k levé tyči. Skóre po 40 minutách. Toronto Maple Leafs 2 Carolina Hurricanes 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55
    Victor Rask ještě stačil z pravého kruhu pro vhazování vystřelit, jeho následný pokus ale skončil na připraveném Jonathanovi Bernierovi.

39:47
    Pierre-Alexandre Parenteau (TOR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

39:20
    Carolina má k dispozici výhodu a také na straně Maple Leafs se bude vylučovat.

38:59
    Eric Staal (CAR) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

38:59
    Hurricanes se na levém křídle snažili přejít do útočného pásma, to se jim ale nepodařilo a navíc budou hrát ve čtyřech.

38:40
    Kris Versteeg číhal u levé tyče, puk mu ale přeskočil hůl a do zakončení se nedostal.

38:09
    Jeff Skinner se dostal před bránou k dorážce a ze vzduchu se mu podařilo puk zasáhnout, jenže Jonathan Bernier ho poté ukryl v lapačce a po dobrém zákroku přerušil hru!

38:00
    Do konce prostřední části zbývají odehrát dvě minuty.

37:37
    Maple Leafs se nepodařilo rozehrát a podél střídaček vyhodili puk na zakázané uvolnění.

37:16
    Do konce druhé třetiny zbývají odehrát necelé tři minuty a tempo zápasu po tvrdém hitu na Andreje Nestrašila pořádně opadlo.

36:42
    Daniel Winnik zkusil zaskočit Cama Warda na pravém křídle střelou z ostrého úhlu, brankář Caroliny byl ale připraven.

36:11
    Toronto dnes potřebuje vyhrát a podle toho také jeho hráči přistupují k osobním soubojům.

Andrej Nestrašil zamířil na ošetřovnu a důležité je, že se po tvrdém hitu Nazema Kadriho zvedl zpět na nohy.

35:43
    Andrej Nestrašil zůstal ležet v pravém rohu útočného pásma Caroliny na ledě poté, co ho tvrdě narazil na mantinel v souboji rameno na rameno Nazem Kadri. Problém je, že český útočník měl hlavu dole a nebyl na souboj s útočníkem Toronta připravený.

35:12
    Puk byl sražen na střídačku jednoho z týmů a poté se vhazovalo ve středovém kruhu.

34:58
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

34:36
    Josh Leivo se vrátil zpět na led a Toronto opět velice snadno přečkalo přesilovou hru Caroliny.

34:02
    Noah Hanifin vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale zamířila pouze do náruče Jonathana Berniera.

33:35
    A další vyhození. Třetí v rychlém sledu. Vypadá to na další promarněnou přesilovou hru v podání hostů z Caroliny.

33:12
    Vzápětí přichází další vyhození Toronta a Cam Ward navíc musel být pozorný, protože vyhozený puk mířil mezi tři tyče jeho brány.

32:48
    Maple Leafs se podařilo vyhodit a Carolina zakládá další útok za vlastní bránou.

32:09
    Josh Leivo (TOR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

31:19
    Andrej Nestrašil si z pravého křídla sjížděl před bránu a poslal před bránu nebezpečnou zpětnou přihrávku, kterou Jonathan Bernier před jedním z hráčů Caroliny holí poslal do bezpečí.

30:58
    Hra byla opět přerušena. Následuje krátká přestávka.

30:48
    Viktor Rask sice puk nevybojoval, ale Maple Leafs vzápětí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

30:25
    Victor Rask zavezl puk na levé straně do útočného pásma a v rohu kluziště o něj sváděl tvrdý souboj.

29:39
    Ze druhé třetiny uplynulo více než devět minut a Maple Leafs vedou v Air Canada Centre nad Carolinou těsně 2:1.

29:00
    Jordan Staal se před bránou ocitl v dobré šanci, z blízkosti ale puk za pozorného Jonathana Berniera, který ukryl kotouč po nepříjemném odrazu od mantinelu za jeho bránou pod lapačkou, nedokázal propasírovat.

28:26
    Cam Ward zmrazil puk u své levé tyče a přerušil hru.

28:21
    Josh Leivo vypálil z levého křídla a jeho následná střela byla sražena mimo ledovou plochu.

27:33
    Colin Greening vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho následná střela se ale od hole Noaha Hanifina odrazila mimo.

26:49
    Toronto muselo vyklidit útočné pásmo, aby se neocitlo v postavení mimo hru, a Carolina mohla v klidu rozehrát.

26:19
    Maple Leafs napřáhli na modré čáře po vyhraném vhazování ke střele, která zamířila vedle levé tyče.

26:16
    Hra byla přerušena a za stavu 2:1 pro Maple Leafs přichází na řadu ve druhé třetině první krátká reklamní přestávka.
    25:33 Josh LEIVO - 2:1

25:33
    JOSH LEIVO zakončil rychlý protiútok parádní střelou bez přípravy a vrací Torontu zpět ztracení vedení!! Pierre-Alexandre Parenteau z pravého křídla nesobecky předložil puk krásnou žabičkou najíždějícímu Joshovi Leivovi, který ho bez přípravy z prostoru mezi kruhy pro vhazování napálil k levé tyči. Asistence: Pierre-Alexandre Parenteau, Viktor Lööv.

24:41
    Martin Marinčin na levém křídle vypálil v blízkosti modré čáry po zpětné diagonální přihrávce Michaela Grabnera, jeho následná střela ale byla zablokována.

24:07
    John-Michael Liles vypálil od modré čáry a zdálo se, že ho Jonathan Bernier ve stoje zastavil, puk mu ale nakonec vypadá z z náručí, Maple Leafs to ale mrzet nemuselo, protože u pravé tyče nebyl žádný z hráčů Caroliny, který by se dostal k dorážce.

23:38
    Jonathan Bernier vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Caroliny.

22:59
    Jeff Skinner napřáhl na pravém křídle ke střele, puk po ní ale skončil pouze ve vzdálenějším rohu ledové plochy.

22:37
    Carolina se během své první přesilové hry v zápase nedostala ani k jedné střele.

22:10
    Vyloučený Rich Clune je zpět na ledě a Toronto hraje v plném počtu po přečkání prvního oslabení v utkání.

21:46
    Další vyhození Toronta a Carolina začíná další útok v přesilové hře zpoza vlastní brány.

21:21
    Hurricanes se zatím nedaří v přesilové hře usadit v zóně Maple Leafs, kteří puk bez větších potíží vyhazují.

20:55
    Elias Lindholm se na pravé straně obranného pásma dostal k puku a okamžitě ho vyhodil za bránu Toronta.

20:04
    Rich Clune (TOR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

20:03
    V Air Canada Centre právě začala druhá třetina a pouhé tři sekundy po jejím zahájení se bude vylučovat.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 2:31.

Toronto bylo od úvodních minut aktivnějším týmem a v polovině první třetiny se ujalo vedení, když se během druhé přesilové hry Maple Leafs v řadě prosadil z dorážky Brad Boyes. Vedení Maple Leafs ovšem nemělo příliš dlouhého trvání a necelé čtyři minuty před koncem první třetiny na něj nádhernou střelou od modré čáry po vyhraném vhazování Erica Staala odpověděl John-Michael Liles. Skóre po první třetině. Toronto Maple Leafs 1 Carolina Hurricanes 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    Rask a jeho obrovská šance, po které puk skončil na tyči.

19:55
    Victor Rask se ocitl v obrovské šanci, jeho střela z blízkosti ale orazítkovala tyč, od které se puk odrazil zpět do hry!

19:37
    Hurricanes vzápětí vyhodili znovu puk na zakázané uvolnění a Cam Ward se přece jen ještě musí připravit na další vhazování.

19:21
    Jordan Staal vyhodil puk na zakázané uvolnění a v závěru první třetiny se ještě jednou bude vhazovat před bránou Cama Warda.

18:22
    Blíží se poslední minuta první třetiny, ve které oba dva týmy dokázaly skórovat a stav utkání je vyrovnaný 1:1.

17:33
    Mark Arcobello se dostal u levé tyče do velké šance a bekhendem se snažil zamířit mezi betony Cama Warda, ten byl ale pozorný a připsal si skvělý zákrok, když mezi nimi puk zastavil!
    16:01 John-Michael LILES - 1:1

16:01
    Carolina právě vstřelila branku!
    JOHN-MICHAEL LILES střílí nádherný gól a necelé čtyři minuty před koncem první třetiny vyrovnává na 1:1!! Eric Staal v levém kruhu pro vhazování vyhrál buly a John-Michael Liles poté napřáhl s příklepem od modré čáry ke tvrdé střele, která nad lapačkou Jonathana Berniera zamířila ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Eric Staal.

15:34
    Jonathan Bernier ukryl nahození Hurricanes v lapačce a po vytřepání puku chtěl rychle rozehrát, nakonec se ho ale rychle rozhodl na ledě přikrýt, aby nepustil jednoho z hráčů Caroliny zbytečně do šance.

14:46
    Carolina na pravém křídle předvedla dobrý forčeking a znesnadnila Mapla Leafs rozehrávku v blízkosti jejich brány.
    Nádherné Air Canada Centre během znění kanadské hymny.

14:33
    Nazem Kadri se dostal na pravém křídle ke střele, respektive nahození, které Cam Ward v pohodě zastavil, a je tu další krátká přestávka.

14:17
    Maple Leafs pouze nahodili puk za bránu Cama Warda a oba týmy odjeli rychle střídat.

13:33
    Hurricanes se na pravém křídle dostali k nahození, to ale nebylo tečováno a puk skončil na zakázaném uvolnění, které pokud se nepletu, bylo posouzeno jako úmyslné.

13:30
    Do konce první třetiny zbývá odehrát šest a půl minuty a Toronto vede v Air Canada Centre po využití přesilové hry 1:0.

13:00
    Nazem Kadri zavezl puk po levé straně do útočného pásma, vzápětí se ale do zakončení ani přihrávce nedostal.

12:05
    Statistika:

Maple Leafs vyhráli v letošní sezóně pouze 8 zápasů, ve kterých skórovali jako první, což je nejméně ze všech týmů NHL.

11:38
    Carolině se nepodařilo rozehrát a puk podél střídaček vyhodila na zakázané uvolnění.

11:19
    Pierre-Alexandre Parenteau vypálil z pravého křídla a jeho následná zamířila vedle bližší pravé tyče.

10:55
    Maple Leafs vypálili z levého křídla a po zákroku Cama Warda přichází na řadu krátká reklamní přestávka.
    10:12 Brad BOYES - 1:0

10:12
    BRAD BOYES využívá přesilovou hru a posílá Maple Leafs do vedení!! Morgan Reilly od modré čáry vypálil po ledě a Colin Greening poté před bránou vydoloval po zákroku Cama Warda puk, čehož využil Brad Boyes, který u pravé tyče skóroval z dorážky do prázdné brány. Colin Greening, Morgan Reilly.

09:56
    Maple Leafs jsou nastěhovaní v útočném pásmu.

09:22
    Joakim Nordström si z pravého křídla stáhl puk mezi kruhy pro vhazování a poté napřáhl v oslabení ke střele, která byla sražena do ochranné sítě! To byla poměrně velká šance.

09:12
    Maple Leafs se dostali na levém křídle ke střele, kterou připravený Cam Ward v pohodě ztlumil ve svém náručí.

08:53
    John-Michael Liles (CAR) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

08:19
    Jonathan Bernier naskočil na střídačku, aby podpořil poskytnutou výhodu svých spoluhráčů.

08:12
    Maple Leafs se sice na pravém křídle neprosadili, ale budou hrát přesilovou hru.

07:29
    Na opačné straně ledové plochy pálil z pravého kruhu pro vhazování sice tvrdě, leč nepřesně Peter Holland.

06:57
    Jordan Staal se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a bekhendem se snažil puk poslat do horní části brány, jenže se mu nepodařilo zvednout a trefil pouze levý beton Jonathana Berniera, který si připsal fantastický zákrok!

06:26
    Útok Toronta na levém křídle zastavilo postavení mimo hru, přesto ale domácí hráči po odpískání vystřelili a prověřili pozornost Cama Warda. Trochu se divím, že se hosté nikterak nerozčilovali, střílet po odpískání, to se příliš nenosí.

06:14
    Toronto se dostalo během přesilové hry k jednomu závaru před bránou Cama Warda a dvou náznaků šancí, gól ale nevstřelilo a po zastavení puku po nahození Caroliny v podání Jonathana Berniera přichází na řadu první reklamní přestávka.

04:57
    Jordan Staal je zpět na ledě a Carolina hraje v plném počtu.

04:19
    Hurricanes se podařilo vyhodit puk, pro který si sjel za bránu brankář Jonathan Bernier, aby ho zastavil.

03:43
    Maple Leafs tvořili před bránou Cama Warda obrovský závar, brankáře Caroliny se jim ale překonat nepodařilo!

03:37
    Maple Leafs vypálili z pravého křídla a připravený Cam Ward jejich střelu bez větších potíží vyrazil vyrážečkou mimo.

02:56
    Jordan Staal (CAR) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

02:48
    Morgan Reilly v úvodu zápasu hledal u pravé tyče Michaels Grabnera a nyní se ta samá situace zopakovala, tentokrát ale zrcadlově. Morgan Reilly nabral na pravém křídle rychlost a poté hledal na vzdálenější levé tyči Michaela Grabnera, ten ale na jeho přihrávku těsně nedosáhl.

02:32
    Carolina pouze nahodila puk za bránu Toronta a její hráči odjeli rychle střídat.

01:52
    Na opačné straně ledové plochy zkusili vypálit na levém křídle od modré čáry Maple Leafs, také jejich střela ale byla sražena do ochranné sítě a hra byla během pár sekund znovu přerušena.

01:36
    Eric Staal se dostal na levém křídle ke střele, Jonathan Bernier ale po ní zasahovat musel, protože se od hole Eliase Lindholma odrazila do ochranné sítě.

00:19
    Maple Leafs vstoupili do zápasu pořádně zostra a po levém křídle vyrazili kupředu. Vzápětí se u pravé tyče dostával do velké šance Michael Grabner, jenže puk bez přípravy nedokázal usměrnit na bránu Cama Warda.
    Jak to dnes bude hokejistům bruslit?

00:01
    Cam Ward si nechal během rozbruslení ještě přebrousit brusli.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Lööv, Percy, Rielly, Marinčin, Gardiner, Corrado – Grabner (A), Kadri, Peipsic – Greening, Arcobello, Parenteau (A) – Winnik, Holland, Boyes (A) – Leivo, Froese, Clune. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Slavin, Hainsey (A), Liles, Pesce, Hanifin, Jordán – Versteeg, E. Staal (C), Di Giuseppe – Nordström, J. Staal (A), Nestrašil – Skinner, Rask, Lindholm – Terry, McClement, Nash. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Dave Lewis, Marc Joannette – Steve Miller, Mark Shewchyk.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Carolina Hurricanes:

Carolina Hurricanes neprohrála od 3. prosince v základní hrací době dva nebo více zápasů v řadě a před střetnutím proti Torontu provedla v sestavě několik změn. Victor Rask se přesunul ze třetí lajny do první formace a místo něj se po boku Jeffa Skinnera a Krise Versteega představí ve třetím útoku Riley Nash. Čtvrtou lajnu by měli proti Maple Leafs tvořit útočníci Jay McClement, Chris Terry a Phillip Di Giuseppe.
    Vybraní fanoušci se mohou těšit na suvenýry Maple Leafs.

Toronto Maple Leafs:

Toronto se stalo třicátým týmem NHL, který dosáhl hranice padesáti bodů. Maple Leafs prohráli čtyři zápasy v řadě a sedm utkání z posledních osmi. V bráně by měl začít brankář Jonathan Bernier, zatímco Tyler Bozak, Milan Michálek a Matt Hunwick jsou kvůli zranění mimo hru. Všech šest obránců, kteří do zápasu proti Carolině nastoupí, mají 25 let nebo méně.

Joffrey Lupul v PNC Areně 21. listopadu proměnil v páté sérii rozhodující nájezd a zařídil vítězství Toronta nad Carolinou 2:1. Brankář James Reimer během zápasu předvedl 33 zákroků, zatímco Cam Ward na straně Caroliny 24. Oba týmy se podruhé střetly v letošní sezóně 22. ledna, kdy Carolina zvítězila po prodloužení 1:0. Rozhodující gól v čase 62:54 vstřelil Jordan Staal. Třetím vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Boyes (Greening, Reilly), 26. Leivo (Parenteau, Lööv), 56. Parenteau (Kadri, Gardiner) – 17. Liles (E. Staal)

Rozhodčí: Dave Lewis, Marc Joannette – Steve Miller, Mark Shewchyk

Diváci: 18862