Teplice – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Brno | 2:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Jihlava | 0:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Vlašim | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Olomouc B | 3:0 (kon.) | | | Opava – Vyšehrad | 1:1 (kon.) |
Norwich – Manchester City | 0:0 (kon.) | | | Stoke – Southampton | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Swansea | 3:2 (kon.) |
Everton – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Getafe | 6:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Real Sociedad | 1:0 (kon.) | | | Atlético – La Coruňa | 3:0 (kon.) |
Rayo Vallecano – Eibar | 1:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Frankfurt | 3:0 (kon.) | | | Hannover – Kolín nad Rýnem | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Wolfsburg | 1:0 (kon.) |
Ingolstadt – Stuttgart | 3:3 (kon.) | | | Darmstadt – Augsburg | 2:2 (kon.) | | | Bayern – W. Brémy | 5:0 (kon.) |
Empoli – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | Inter – Bologna | 2:1 (kon.) |
Lorient – Marseille | 1:1 (kon.) | | | Guingamp – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Caen | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Nice | 0:2 (kon.) | | | Bastia – Lille | 1:2 (kon.) | | | Toulouse – Bordeaux | 4:0 (kon.) |
Ružomberok – Skalica | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina | 2:0 (kon.) |
Myjava – Trnava | 1:0 (kon.) |
Písek – Brozany | 2:1 (kon.) | | | Jirny – Táborsko akademie | 4:0 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) |
Domažlice – Vltavín | 4:3 (kon.) |
Jablonec – Hr. Králové | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Teplice | 0:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Liberec | 1:1 (kon.) |
Slavia – Brno | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:1 (kon.) | | | Ostrava – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Zlín – Příbram | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Opava | 3:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Prešov – Haniska | 6:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – FC Košice | 3:0 (kon.) |
Nitra – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Twente – Zwolle | 2:1 (kon.) | | | Willem II – Alkmaar | 0:2 (kon.) | | | Eindhoven – Heerenveen | 1:1 (kon.) |
Excelsior – Groningen | 2:1 (kon.) |
Estoril – Sporting | 1:2 (kon.) | | | Porto – União Madeira | 3:2 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Admira | 0:4 (kon.) | | | Ried – Rheindorf Altach | 0:2 (kon.) |
Grödig – Mattersburg | 0:1 (kon.) |
Ural – Machačkala | 4:2 (kon.) | | | Spartak – Perm | 2:1 (kon.) | | | Rostov – CSKA Moskva | 2:0 (kon.) |
Jagiellonia – Górnik Ł. | 1:0 (kon.) | | | Cracovia – Legia | 1:2 (kon.) | | | Chorzów – Lech Poznaň | 1:3 (kon.) |
Duchcov – Střekov | 0:3 (kon.) |
konec
SK Rapid Vídeň
0:4
(0:2)
FC Admira Wacker Mödling
Martin Augustin
Branky:
7. Knasmüllner, 25. Knasmüllner, 53. Grozurek (pen.), 63. Spiridonović
Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, M. Winkler
Diváci:
Karty: 52. Sonnleitner (RVI) – 66. Bajrami (TRK)
Neproměněná penalta:
SK Rapid Vídeň:
Strebinger – Pavelic, Sonnleitner, Dibon, Schrammel – Petsos, Schwab (46. Grahovac) – Murg, Hofmann (55, Prosenik), Schobesberger (61. Schaub) – Jelić.
Náhradníci: Knoflach – Grahovac, Auer, Schaub, Nutz, Prosenik, Alar.
Trenér:
FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Zwierschitz, Lackner, Wostry, Pavic – Ebner, Toth – Bajrami (78. Ayyildiz), Knasmüllner (70. Starkl), Spiridonović – Grozurek (83. Malicsek).
Náhradníci: Kuttin – Ayyildiz, Malicsek, Maranda, Wessely, Starkl, Blutsch
Trenér:
Náhradníci: Knoflach – Grahovac, Auer, Schaub, Nutz, Prosenik, Alar.
Trenér:
FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Zwierschitz, Lackner, Wostry, Pavic – Ebner, Toth – Bajrami (78. Ayyildiz), Knasmüllner (70. Starkl), Spiridonović – Grozurek (83. Malicsek).
Náhradníci: Kuttin – Ayyildiz, Malicsek, Maranda, Wessely, Starkl, Blutsch
Trenér:
Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, M. Winkler
Diváci:
Grödig – Admira 2:2
Admira – Ried 0:0
Altach – Admira 1:2
Admira – Austria Videň 0:3
Admira – Wolfsberger 0:2
Austria Vídeň – Rapid 0:3
Sturm Graz – Rapid 0:2
Rapid – Grödig 3:2
Rapid – Mattersburg 3:0
Altach – Rapid 0:0
SK Rapid Vídeň: Strebinger – Pavelic, Sonnleitner, Dibon, Schrammel – Petsos, Schwab – Murg, Hofmann, Schobesberger – Jelić.
Náhradníci: Knoflach – Grahovac, Auer, Schaub, Nutz, Prosenik, Alar.
FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Zwierschitz, Lackner, Wostry, Pavic – Ebner, Toth – Bajrami, Knasmüllner, Spiridonović – Grozurek.
Náhradníci: Kuttin – Ayyildiz, Malicsek, Maranda, Wessely, Starkl, Blutsch
Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, M. Winkler.