Twente – Zwolle 2:1 (kon.) | Willem II – Alkmaar 0:2 (kon.) | Eindhoven – Heerenveen 1:1 (kon.)
Excelsior – Groningen 2:1 (kon.)
SBV Excelsior
2:1 (0:0)
FC Groningen
Sobota 12.03.2016, 20:45 • Stadion Woudestein, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Ode mě je to dnes vše, budu se těšit u dalších přenosů, na shledanou. (22:44:03)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:16.

Na stadionu propukla obrovská radost, protože tato výhra může pomoci Excelsioru k záchraně v nejvyšší nizozemské soutěži. Po nezáživném prvním poločase jsem viděli úplně odlišný druhý poločas. Ve 49. minutě jsme viděli první branku, o kterou se postaral van Weert. V 54. minutě proměnil pokutový kop Stans a zvýšil na 2:0. Toto už vypadalo pro domácí velice nadějně. V 71. minutě snížil střídající de Leeuw, který upravil skóre na konečných 2:1. Excelsior se tak dotáhl na patnáctý Willem II, který je před celkem z Rotterdamu pouze o skóre.

90+3

90+2
    Domácí odkopávají míč daleko od své branky.

90+1
    Hosté faulují na polovině domácích, což Excelsioru vyhovuje.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

89
    Rusnák to myslel chytře, ale pouze o kousek netrefuje branku Muyterse.

88
    Tak tohle může být nebezpečné. Hosté budou rozehrávat přímý kop přesně na hranici velkého vápna.

87
    Hra je v posledních minutách často přerušována kvůli drobným faulům na obou stranách.

86
    Idrissi nesouhlasil s odpískáním faulu a řekl pár slov směrem k hlavnímu rozhodčímu, který mu uděluje žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Brandley Kuwas, přichází Daryl van Mieghem.

84
    Muyters drží vedení domácích! Domácí brankář předvedl výborný zákrok proti střele de Leeuwa!

83
    I s nastavením zbývá přibližně 10 minut, podaří se hostům alespoň vyrovnat?

82
    Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Jeff Stans, přichází Kevin Vermeulen.
    Střídání v týmu FC Groningen: ze hřiště odchází Danny Hoesen, přichází Alexander Sørloth.

80
    Groningen začíná mít výrazný tlak, ale domácí se výborně brání.

79
    De Leeuw měl jiný názor než hlavní rozhodčí a dal mu to hlasitě najevo. Žlutá karta pro hostujícího útočníka.

77
    Burnet už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli k němu přiběhl obránce domácích a střelu zablokoval.