Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Sudoměřice – Most 5:1 (kon.) | Třinec – Plzeň 1:3 (kon.)
Karviná – Kovo Praha 2:1 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:0 (kon.)
HBC Kladno
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Kert Park Praha
Sobota 12.03.2016, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 16. kolo

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (12:44:12)

ALPIQ nakonec perfektně zvládl třetí třetinu, třemi brankami dokonal obrat a připsal si po nepovedeném zápase v Plzni všechny body. Kert nepředvedl vůbec špatný výkon, nakonec se ovšem dokázal držet jen dvě třetiny.

Střely na branku ve 3. třetině: 10:5

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

44:46
    Oddechový čas pro hosty.

44:14
    Kladno právě vstřelilo branku!
    RADIM ŠTĚPÁNIK vystartoval z trestné lavice a pečetil domácí vítězství. Teď už je definitivně rozhodnuto. Bez asistence.

44:04

43:20
    Už jen zhruba minuta půl zbývá do konce utkání. Jirotka zatím střely během oslabení pokryl. Každopádně to jsou pro Kladno kruté chvíle.

42:09

42:04
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Štěpánik – 2 min., sekání).

41:20
    Kudela v obrovské šanci! U tyčky mohl doklepávat do prázdné branky, jenže míček nakonec netrefil svou hokejkou. Velká škoda pro domácí celek.

40:40
    Kladno drží míček u svého brankoviště. Tenhle faul byl evidentní. Kovář to moc dobře věděl. Tohle Kertu rozhodně nepomáhá.

40:09
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Kovář – 2 min., sekání).

39:00
    Hra se nám přesunula už do 40. minuty. Udrží Kladno těsné vedení? Těžko říci, Kert se rozhodně snaží o vyrovnání.

37:06
    Domácí strhávají vedení na svou stranu. V přesilové hře se totiž dokázal prosadit RADEK SOUKUP. Asistence: Jakub Haisman.

36:37
    Kert přežil krušné časy, ubránil se i ve třech. Pouze Dědič zahrozil, jeho pokus byl ovšem hodně nepřesný. Teď už je na hřišti i Pekárek. Každopádně ALPIQ dohrává ještě početní výhodu 5 na 4.

36:10
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Kovář – 2 min., nedovolené bránění).

35:37
    Kudelova střela byla hodně nepřesná. A Kertu se tak podařilo vyhodit míček do bezpečí.

35:12
    R. Soukup vypálil ostře ze střední vzdálenosti. Nicméně jeho pokus skončil pouze vedle branky.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 32. Dědič (Ogurčák, Příhoda), 38. R. Soukup (Haisman), 45. Štepánik – 16. Fejfar

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Kudela, Haisman, Příhoda, Pliml, R. Soukup, M. Hnízdil – Špaček, Štěpánik, Ogurčák, Schnaubelt, Šícha, Kohout, Nosek, Šrámek, Vonrák
    HC Kert Park Praha: Mikl (Sup) – Nýdl, Pospíšil, Rozenberg, Pekárek, Kaucký – J. Kruček, Topolánek, Wróbel, Šperl, Kovář, M. Kruček, Fejfar, Häusler, Pospulka

Rozhodčí: Sládek, Šulo