Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Sudoměřice – Most 5:1 (kon.) | Třinec – Plzeň 1:3 (kon.)
Karviná – Kovo Praha 2:1 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:0 (kon.)
HbK Karviná
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 12.03.2016, 15:00CROSSDOCK Extraliga • 16. kolo

Dámy a pánové, ode mne a mého kolegy na telefonu je to pro dnešek z Karviné vše, mějte se krásně a někdy opět na počtenou! (16:42:49)

Střely na branku ve třetí třetině:

Karviná: 8
    Kovo: 7

Zápas je u konce. Kovo Praha podruhé v řadě padlo s přímým konkurentem v boji o záchranu. A znovu stejným výsledkem – 1:2. Domácí mužstvo tedy slaví vítězství, které jim v boji o udržení se v soutěži hodně pomůže.

44:59
    Miroslav Strejček (KOV) ještě dostává desítku za nesportovní chování.

44:48
    Další vyhození Karviné, vypadá to, že Kovo už to nezvládne!

44:12
    Karviná je ve čtyřech a vyhazuje balonek daleko od Daniela Vaška.

43:20
    Martin Vašek byl zřejmě faulován, ale rozhodčí rozpažuje, Kovo je stále před brankářem.

42:52
    Bernard třikrát za sebou zkoušel střílet. Pokaždé ale minul branku domácího týmu.

42:38
    Domácím se povedlo vyhodit balonek.

42:04
    Jan Rosůlek (KAR) dostává dvě minuty za podražení a to je hozená rukavice pro Kovo – celých 120 vteřin přesilovky pět na tři!

41:25
    Lukáš Pacas (KAR) je vyloučen na dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí. Hosté mají velkou šanci na srovnání stavu utkání.

41:05
    Kovo je nastěhované před domácí klecí, ale nedaří se jim jí trefit.

40:21
    Do konce početní převahy hostům zbývá dvacet vteřin, Karviná zatím výborně drží střelce hostů mimo pozice, ze kterých by šla ohrozit klec.

39:25
    Ve výborné pozici se před brankou objevil Juraj Košely, ale z bezprostřední blízkosti minul branku hájenou Danielem Vaškem!

38:41
    Výhoda pro mužstvo z Prahy. Radim Pietrasz (KAR) je za držení protihráče vyexpedován na dvě minuty na lavici hanby.

37:48
    Proběhla nám výměna stran. Karviná se stále drží v těsném náskoku a rozhodně jen nebrání.

37:28
    Kovo nedokázalo svůj útok dotáhnout do zdárného konce, naopak na druhé straně ujížděl do brejku David Heczko, ale po jeho akci zazvonila jen tyčka!

Marian Švec

Branky a nahrávky: 11. Szotkowski (J. Rosůlek), 17. Tomiczek (L. Rosůlek, Zaremba) – 7. Strejček (Winter, Bernard)

HbK Karviná: D. Vašek (Smolka) – Pilch, Zaremba, Tomiczek, Pacas, M. Vašek, Heczko, Szotkowski, Kurz, Pietrasz, Kubica, J. Rosůlek, Farský, Diviš, L. Rosůlek, Deutsch.
    Trenér: Martin Kurz.

TJ Kovo Praha: Balík (Lain) – Ruda, Winter, Drak, Plecitý, Košely, Svoboda, Zápotocký, Strejček, Brigant, Franěk, Krištof, Bernard, Zeman, Kapusta.
    Trenér: Jaroslav Pavlík.

Rozhodčí: Tomáš Zbořil, Vladislav Oleš