Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.) | Sudoměřice – Most 5:1 (kon.) | Třinec – Plzeň 1:3 (kon.)
Karviná – Kovo Praha 2:1 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 7:0 (kon.)
SK Sudoměřice
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HBC Most
Sobota 12.03.2016, 13:00CROSSDOCK Extraliga • 16. kolo

Dnešní zápas je u konce a končí jasným vítězstvím domácího celku 5:1. Poměr střel v poslední třetině: 5:9. (14:47:02)

42:57
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    JAN KALUŽA vrací domácím čtyřbrankové vedení. Asistence: Michal Tóth.

34:21
    Most právě vstřelil branku!
    Za hostující celek střílí první branku MAREK CHYTRÝ. Asistence: Ondřej Novák, Ondřej Ulm.

32:50
    MARTIN HUJSA zvyšuje vedení domácího celku a zřejmě definitivně tím i rozhoduje o tom, kdo dnes bude vítězem. Asistence: Jakub Navrátil.

30:01

Druhá třetina je minulostí a necelá stovka přítomných diváků mohla vidět dvě branky, které vsítil domácí celek. Poměr střel v prostřední části: 5:7.

30:00

Dnešní utkání sleduje 95 diváků.

29:24
    MARTIN CHOVANEC dokázal přesně zakončit útok domácího celku, který se tak ujímá již tříbrankového vedení. Asistence: David Helešic.

20:42
    Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Helešic.

19:50
    JAN KALUŽA navyšuje vedení domácího celku. Asistence: Martin Hujsa, Josef Liška.

15:01

Máme za sebou první třetinu, ve které se domácí tým ujal vedení. Poměr střel 11:9.

15:00

15:00
    Vyloučen je nyní za sekání domácí Hübl.

14:11
    Za hákování je vyloučen opět hostující Chytrý.

10:10
    Za nedovolené bránění je vyloučen mostecký Marek Chytrý.

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 9. Navrátil, 20. Kaluža (Hujsa, Liška), 30. Chovanec (Helešic), 33. Hujsa (Navrátil), 43. Kaluža (Tóth) – 35. Chytrý (Novák, Ulm)

SK Sudoměřice: Terna – M. Tóth, Mišík, Liška, Hübl, Novák, D. Tóth – Mil. Hujsa, Kaluža, Martin Hujsa – Chovanec, Helešic, Havlík – Fraňo, Kmenta, J. Navrátil.