Náchod – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh 4:3 (kon.)
HC Náchod
5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 16.03.2016, 18:00 • Zimní stadion Náchod • Krajská liga: Královehradecký kraj • Finále

Děkuji za pozornost a přeji Vám hezký zbytek večera! (20:23:49)

Náchod poráží Dvůr Králové 5:3 a vyrovnává stav finálové série na 2:2! O titulu krajského přeborníka tak rozhodne až páté utkání, které se odehraje na ledě Rodosu. Hrdinou zápasu se stal Vlastislav Vondřejc. Domácí forvard poslal v 53. minutě svůj tým do vedení 4:3 a v závěru duelu ještě přidal pojistku.

59:06 Vlastislav VONDŘEJC - 5:3

59:06
    Náchod právě vstřelil branku!
    Je zřejmě hotovo! Domácí drželi puk v útočném pásmu a Pavel Kodym nakonec uvolnil krásnou přihrávkou VLASTISLAVA VONDŘEJCE, jenž sám před Škopem nezaváhal a zvyšuje na 5:3. Asistence: Pavel Kodym.

59:01
    Poslední minuta, hosté zatím nemohou odvolat brankáře.

58:16
    Zakázané uvolnění domácích, hra se vrací před Mertlíka.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24

57:16
    Mertlík raději přidržel puk a umožnil svým spoluhráčům vystřídat.

56:20
    Domácí za sebou mají první minuty oslabení.

56:04
    Na ledě zůstal ležet Patrik Fořt. Sice nakonec odjel na střídačku po svých, ale těžko říci, zda klíčový hráč Rodosu bude moci utkání dohrát.

55:22
    Domácí Jan Verner je vyloučen a Dvůr si zahraje přesilovou hru.

55:15
    Jeden z hostujících hráčů se prokličkoval až před Mertlíka, jenž ale vytáhl další výtečný zákrok!

54:45
    Domácí už jen vyhazují kotouče, na tahu je samozřejmě Rodos.

53:57
    Nabuzený Vondřejc se natlačil až před Škopa a ten musel vytáhnout dobrý zákrok, aby svůj tým udržel ve hře.
    52:56 Vlastislav VONDŘEJC - 4:3

52:56
    Domácí přesilovku využívají a počtvrté v zápase vedou! Střelu od modré čáry tečoval za Škopova záda VLASTISLAV VONDŘEJC. Do konce zbývá sedm minut, domácí jsou tedy blízko pátého utkání ve Dvoře. Asistence: Petr Hrach.

52:13
    Přesilovku si zahrají i domácí. Dokáží tuto šanci využít?

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. Kodym (Vondřejc, Valášek), 20. Stehno (Valášek), 30. Zeman (Macháň, Kodym), 53. Vondřejc, 60. Vondřejc (Kodym) – 7. Fořt, 20. Polák (Fořt), 48. Ježek (Luštinec)

HC Náchod: Mertlík – Plíhal, Verner, Javůrek, Pánek, Srba – Stehno, Janoušek, Macháň, Kodym, Valášek, Vondřejc, Škoda, Zeman, Leeder
    HC Dvůr Králové n. Labem: Škop (Husár) – Mišinec, Zmítko, Pavelka, Vosyka, Faltýnek, Hamerský, Krejcar, Vitebský – Polák, Ježek, Fořt, Szakál, Veselý, Luštinec, Lelka, Vacek, Komárek, Rychtera.

Rozhodčí: Veinfurter – Machač, Petr