Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 7:2 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 2:1 (1:0 po s.n.)
Berani Zlín
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Dynamo Pardubice
Středa 16.03.2016, 16:00 • PSG aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Semifinále sk. B

Konec zápasu. (18:18:02)

61:08
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Vlk vyrazil střelu, puku se ujal TOMÁŠ MAZURA, projel až k brance a tam zakončil přesně za záda Kořénka. Asistence: Tomáš Vlk.

58:45
    Hosté zašlápli puk za brankou a hra je přerušena. Bude se vhazovat.

57:25
    Bucek podrazil protihráče a jde si odsedět dvě minuty. Zlín má velkou šanci rozhodnou zápas.

56:19
    Pardubický útočník si najel na kruh, vyslal střelu, ale Kořének lapil puk do náruče.

55:20
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení si odpyká jeden z domácích hráčů.

53:32
    Nahození od modré končí na betonech Kořénka.

51:27
    Vlk vyrazil střelu z kruhu na druhou stranu, kde číhal Zmeškal, ale puk ho těsně minul.

50:43
    Střelu z vrcholu kruhu od Dobiáše vyráží Vlk do ochranné sítě.

50:08
    Rouha si jde odsedět dvě minuty za hákování a Zlín si tak zahraje přesilovku.

47:37
    Zlín se pokoušel dostat do útočné třetiny, ale zastavuje ho ofsajd.

46:20
    Hosté se štěstím dostali kotouč do sítě a je opět srovnáno. Chára se dobře tlačil k bráně, dostal se do zakončení z boku, Kořénkovi puk nějak proskotačil kolem betonu až před brankovou čáru a tam ho do sítě doklepl JIŘÍ BUCEK. Dominik Chára, Tomáš Mazura.

45:23
    Pardubičtí dotírali na branku Kořénka, takže se domácí museli za svého gólmana postavit. Žádná vážnější potyčka z toho ale nevznikla.

42:38
    Ztečovaná střela končí v ochranné síti a bude se vhazovat u branky Pardubic.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Dřímal (Sebera, Kristek), 35. Světlík (Zmeškal) – 21. Chára (Bucek, Mazura), 47. Bucek (Chára, Mazura), 62. Mazura (Vlk)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Dřímal, Hamrlík, Kowalczyk, Prchal, Jaroněk – Leška, Suhrada, Luža, Handl, Sebera, Proschl, Světlík, Mlýnková, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Pejzl, Oliva, Leder, Rudy, Sýkora, Blažej, Hybeš – Šír, Mazura, Zeman, Blumel, Bucek, Kostka, Chára, Rozlílek, Koffer, Rouha, Jelínek, Lašák, Sajdl.

Rozhodčí: Koziol – Rožánek, Wesley.