Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
Arizona Coyotes
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
San Jose Sharks
Pátek 18.03.2016, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidné páteční ráno. (05:52:42)
    Hertl v noci vstřelil 17. branku v sezóně.

Vyhraná vhazování: 59% – 41%.

Je dobojováno! Utkání mezi Arizonou a San Jose plynule směřovalo do prodloužení, ke kterému nakonec ani nedošlo, protože v předposlední minutě překvapil Jonese domácí kapitán Shane Doan, na jehož vítěznou branku už Žraloci nenašli odpověď.

Kojoti si tak připisují do tabulky další dva body a stále ještě mají naději na účast v play-off. Sharks naopak odjíždějí z Glendale bez bodu, ale to by na jejich účasti ve vyřazovacích bojích nic změnit nemělo.

59:50
    Deset sekund před koncem zápasu se ještě jednou přerušuje po icingu San Jose.

59:43
    Hra se rychle přesunula na druhou stranu, Plotnikov se odpoutal od klopýtajícího Poláka, ale před Jonesem neuspěl.

59:34
    Hosté chtějí se zápasem ještě něco udělat, Spalingovu střelu však Smith vyrazil a Zubrus branku minul.
    59:06 Antoine VERMETTE - 3:1

59:06
    Arizona právě vstřelila branku!
    Risk se Žralokům rychle vymstil a Coyotes pohodlně potvrdili své vítězství! Po přihrávce od Stonea se střelou z modré čáry prosadil ANTOINE VERMETTE. Asistence: Michael Stone, Kevin Connauton.

59:00
    Martin Jones opustil brankoviště a pouští do hry pátého hráče do pole!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    A další velký problém pro Žraloky. Hertl v rohu zbytečně narazil na mantinel Murphyho a inkasoval menší trest za vražení na hrazení.
    58:29 Shane DOAN - 2:1

58:29
    Domácí se v závěru závěrečné třetiny dostávají z nenápadné akce do vedení! Dahlbeckova střela od modré čáry byla nepřesná, puk se však odrazil do rohu k SHANEU DOANOVI, který z mínusového úhlu nachytal Jonese na švestkách! Tohle si gólman San Jose za rámeček rozhodně nedá. Asistence: Klas Dahlbeck, Max Domi.

57:59
    Dvě minuty před koncem třetí třetiny byl puk sražen na tribuny, oba týmy se vzápětí vydaly střídat.

57:33
    Braun u mantinelu zalehl kotouč a rozhodčí tak museli přerušit hru a nařídit buly po pravici Jonese.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 7. Stone (Tanguay), 59. Doan (Dahlbeck, Domi), 60. Vermette (Stone, Connauton) – 35. Hertl (Martin, Thornton)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Murphy, Connauton, Michálek, Dahlbeck, Stone, Grossman – Duclair, Vermette "A", Tanguay – Tichonov, Hanzal "A", Rieder – Doan "C", Richardson, Domi – Plotnikov, Gordon, Martinook.
    San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Polák, Dillon – Pavelski "C", Thornton "A", Hertl – Donskoi, Couture "A", Karlsson – Ward, Marleau, Nieto – Zubrus, Tierney, Spaling.

Rozhodčí: Joannette, Lee – Cameron, Shewchyk

Diváci: 13 005