Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | Florida – Detroit 3:5 (kon.) | Columbus – New Jersey 6:3 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:0 (kon.) | Arizona – Tampa 0:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 0:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (po pr.)
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 20.03.2016, 22:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Povedený debut hráčů domácích, Vojtěch Mozík a Scott Wedgewood prožili vítěznou premiéru v NHL. (00:40:38)

Československá stopa v utkání:
    Vojtěch Mozík (NDJ) 0+0,1 střela, čas na ledě 10:29

1. Scott Wedgewood (NJD) 27 zák., 1 gól, 96,4%
    2. Devante Smith-Pelly (NJD) 1+0
    3. Reid Boucher (NJD) 1+0

New Jersey Devils vyhrává tento zápas o jednu branku, a tak si připisuje cenné body do tabulky.

59:58
    Ne, ne, ne. Brandon Dubinsky ani tentokrát domácího brankáře nepřekonal. Je konec, je dobojováno.

59:40
    Další zakázané uvolnění domácích, buly v jejich obranném pásmu.

59:06
    Brandon Dubinsky to myslel dobře, ale jeho rána končí v náruči brankáře Wedgewooda.

59:00
    Poslední minuta hry.

58:40
    Hostující tým je v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do výraznější pozice. Smith-Pelly přes celé hřiště branku netrefil, a tak se píská icing.

58:25
    Oddechový čas pro hosty.

58:25
    Zakázané uvolnění, buly před brankou Devils. Následovala šarvátka, která končí jen slovním poučením aktérů.

58:06
    Columbus odvolává brankáře a zkouší vyrovnat s šesti bruslaři.

58:00
    Poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:18
    Nick Foligno to myslel dobře, ale branku trefit nedokázal. Další šance hostujícího mužstva zůstala nevyužitá.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, stále platí vedení domácích o jednu branku.

56:34
    Hosté v plném počtu. Domácí přesilovou hru proměnit nedokázali, hosté se ubránili v početní nevýhodě.

56:08
    V přesilové hře jsou domácí hokejisté aktivní, ale až nyní se dostávají do střelecké pozice. Adam Henrique střelou zápěstím zaměstnal brankáře Joonas Korpisala.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Boucher (Palmieri, Greene), 49. Smith-Pelly (Larsson) – 23. Prout (Campbell, Chaput)

New Jersey Devils: Wedgewood (Kinkaid) – Greene, Larsson, Warsofsky, Severson, Helgeson, Mozík – Kennedy, Henrique, Smith-Pelly – Bouche, Zajac, Palmieri – Blandisi, Kalinin, Sislo – Farnham, Gionta, Ruutu
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Jones, Savard, Prout, Murray, Goloubef, Tjutin – Foligno, Dubinsky, Hartnell – Atkinson, Jenner, Saad – Bjorkstrand, Wennberg, Calvert – Campbell, Chaput, Karlsson

Rozhodčí: Rehman, McCauley – Murray, Cherrey

Diváci: 15 146