NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Frýdek-Místek
1:3 (0:1, 0:0, 1:2) Stav série: 1:2
VHK ROBE Vsetín
Úterý 22.03.2016, 18:00 • Hala Polárka • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále
    59:59 VÍTEK - 1:3

59:59
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté potvrzují svoji výhru trefou do prázdné brány, DAVID VÍTEK zachytil puk a poslal jej ze svého obraného pásma až do opuštěné klece. Asistence: Michal Žák.

59:41
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Tesařík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:34
    Domácí odvolali brankáře a zkoušejí to v šesti!

58:57
    Vsetínští si berou minutu před koncem vedení zpět. Hosté vyhráli vhazování, MICHAL NEDBÁLEK vystřelil a puk doskákal až za záda Danečka. Asistence: Ondřej Slováček, Petr Dvořák.

53:53
    Franek byl opět v šanci, tentokrát trefil dokonce tyčku!

51:52
    Matyáš jel na gólmana, byl ale faulován, a proto si teď Hrazdira odsedí dvě minuty za podražení.
    49:51 KLIMŠA - 1:1

49:51
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí se dočkali a srovnávají stav utkání! DAVID KLIMŠA prokličkoval mezi vsetínskými obránci, najel si až před branku a přesnou trefou poslal puk až za záda Hromady! Asistence: Jakub Matyáš.

44:19
    Svého gólmana se rozhodl bránit Piecha, který si teď odpyká dvě minuty za hrubost.

44:06
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Vrba – 2 min., podražení).

41:41
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Ostrčil – 2 min., zdržování hry).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Chmielewski – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

33:04
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Vítek – 2 min., hákování).

20:49
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Vrba – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Káňa – 2 min., sekání).

19:59
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Hromada – 2 min., hrubost). Trest odpyká Hrazdira.
    18:50 NEDBÁLEK - 0:1

18:50
    Hosté otevírají skóre. Slováček zvolil v přečíslení přihrávku na najíždějícího MICHALA NEDBÁLKA, který z kruhu trefil vzdálenější růžek frýdecko-místecké brány. Asistence: Ondřej Slováček, Petr Dvořák.

15:53
    Vyloučení v týmu VHK Vsetín (Nedbálek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

12:40
    Franek si najel k levému kruhu a tvrdě vypálil, hostujícího gólmana teď ale zachránila tyč!

06:26
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Christov – 2 min., sekání).
    02:16

02:16
    Ihned po vhazování se do šance dostal Meidl, z bezprostřední blízkosti ale vsetínského gólmana nepřekonal.

01:36
    Na druhé straně se do obrovské šance dostal Schwarz s Jarošem, kteří byli v přečíslení dva na jednoho, kotouč už po střele Jaroše poskakoval v brankovišti, za čáru se ale nakonec nedostal.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 50. Klimša (Matyáš) – 19. Nedbálek (Slováček, Dvořák), 59. Nedbálek (Slováček, Dvořák), 60. Vítek (Žák)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Krutil, Foltýn, Kowalczyk, Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Cienciala, Meidl, Luka, Jaroš, Christov
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Vrba, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hryciow, Řezáč, Nedbálek – Vaněk, Hruška, Vávra, Zůbek, Kolařík, Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk

Rozhodčí: Kika, Přikryl – Adamec, Poruba