NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:1 (0:0, 1:0, 1:1) Stav série: 4:1
HC Olomouc
Úterý 22.03.2016, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

58:05
    Tak tohle bude ještě komplikace pro západočeský tým. Lukáš Pulpán (PLZ) dostává dvě trestné minuty za krosček a Olomouc čeká přesilová hra.

47:00
    Indiány čeká další přesilová hra. Za držení protihráče si odsedí dvě minuty útočník Jiří Řípa (OLO). Početní výhoda se rozběhne po komerční přestávce.

37:40
    Při své premiérové třetině na extraligovém ledě inkasuje první dvě trestné minuty. Michal Špaček (PLZ) míří na trestnou lavici za nedovolené bránění, ačkoliv se to domácím vůbec nelíbí.

Současně je ale vyloučen i Dávic Buc (OLO) za nafilmovaný pád.

28:49
    Třetí přesilová hra pro Škodovku. Jiří Řípa (OLO) je vyloučen na dvě minuty za podražení v útočném pásmu.

23:36
    Další početní výhoda pro domácí celek. Za držení protihráče je totiž na dvě minuty vyloučen Jan Eberle (OLO). První přesilovku Plzeň využila, jak naloží s tou druhou?

20:44
    První početní výhoda dnes čeká plzeňské hokejisty. Matěj Pekr (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

07:58
    Domácí forvard Jakub Lev (PLZ) to nyní přehnal při dohrávání v útočném pásmu. Výsledkem jsou dvě trestné minuty za hrubost a další přesilovka kohoutů.

01:35
    A uvidíme první přesilovou hru v zápase. David Sklenička (PLZ) dostává dvě trestné minuty za hákování.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 23. Kubalík (Pulpán), 49. Pulpán (Kracík, Indrák) – 60. Vyrůbalík (Houdek)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Kadlec "A", Pulpán, Kudroč, Sklenička, Kubka, Špaček – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Lev, Kratěna "C" – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Poletín, Přikryl, Hollweg. Trenér: Michal Straka.
    HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík "C", Škůrek, Staněk, Houdek, Ondrušek "A", Jaroměřský – Holec, Herman, Buc – Eberle, Řípa "A", Pekr – Mikúš, Húževka, Skladaný – Vodný, Zeman, Rác. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Hrubý, Pešina – Lhotský, Svoboda