NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
2:1 (2:0, 0:0, 0:1) Stav série: 3:2
EC Villach SV
Úterý 22.03.2016, 19:40 • Volksgartenarena • Play-off EBEL • Semifinále

58:15
    Lamoureux už mastí na střídačku, Villach to v posledních dvou minutách zkusí v šesti!

55:42
    Villach právě vstřelil branku!
    Tak pozor, nakonec to bude ještě drama! ERIC HUNTER jen tak nazdařbůh nahodil kotouč na branku z nulového úhlu a Riksman si kotouč nešťastně srazil do sítě! Asistence: Christian Jennes.

44:45
    Před Lamoureuxem teď vznikl neuvěřitelný závar, strážce hostující svatyně si však nakonec vleže poradil!

42:54
    Salzburg si zahraje přesilovku, Žiga Pance (VIL) půjde pykat na dvě minuty za faul loktem.

36:28
    Ryan Connor McKiernan (VIL) oslabuje svůj tým, provinil se nedovoleným bráněním.

28:31
    Hra je až teď přerušena, Valentin Leiler (VIL) vyfasoval dvě minuty za podražení.

23:05
    Dnešní utkání sleduje 3200 diváků!

16:38
    Villachští navíc půjdou do čtyř, za nedovolené bránění usedne za katr Markus Schlacher (VIL).

13:52
    Manuel Latusa (SLZ) půjde pykat na dvě minuty za krosček.

13:14
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovku bleskově využívají! Trattnig tvrdě vypálil od modré a kotouč se ze skrumáže těl před brankou odrazil na hůl nikým nehlídaného BRETTA STERLINGA, který už měl úlohu snadnou! Asistence: Matthias Trattnig, John Hughes.

13:02
    Salzburg si navíc zahraje přesilovku, Rick Schofield (VIL) vyfasoval dvě minuty za hákování.

11:16
    Tak to byla velká paráda v podání JOHNA HUGHESE a domácí jdou do vedení! Salzburský útočník na vlastní modré čáře vypíchl hostům kotouč a vydal se do samostatného úniku, který zakončil přesnou střelou pod břevno! Bez asistence.

02:26
    Rauchenwald (SLZ) v rohu kluziště zahákoval McBridea, Villach si tak zahraje svou první přesilovku.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 12. Hughes, 14. Sterling (Trattnig, Hughes) – 56. Hunter (Jennes)

EC Red Bull Salzburg: Riksman (Gračnar) – Kutlák, Trattnig, Connely, Fahey, Heinrich, Viveiros, Wachter, Pallestrang – Welser, Walter, Latusa – Ledin, Komarek, Kristler – Sterling, Duncan, Hughes – Baltram, Rauchenwald, Hochkofler.
    EC Villach SV: Lamoureux (Herzog) – Brunner, McKiernan, Unterluggauer, Weihager, Bacher, Schlacher, Jennes, Kreuter – Pance, Schofield, Petrik – Kromp, Hunter, Santorelli – Leiler, Verlic, Johner – Platzer, McBride, Nageler.

Rozhodčí: Berneker, Štolc – Nothegger, Pardatscher