Dobrovice – Brozany 1:0 (2.pol) | Chrudim – Benešov 4:0 (kon.) | Union 2013 – Králův Dvůr 0:0 (kont.)
Písek – Most 3:0 (kon.) | Jirny – Převýšov 2:1 (kon.) | Domažlice – Táborsko akademie 5:1 (kon.)

Jirny právě vstřelily branku!
    Druhou nabídku již hráči Jiren využili, MAREK ČEPELÁK poslal brankáře Petra na druhou stranu a poslal Jirny do vedení – 2:1!

53
    Z vedení se celek z východu Čech radoval pouhé tři minuty, Jirny velmi rychle srovnávají stav utkání! Po závaru v pokutovém území se do zakončení opřel PAVEL DUBSKÝ a po trefě od břevno už jen sledoval, jak balon poskakuje po brankové čáře! Asistent rozhodčího nakonec rozhodl, že branka platí – 1:1!

50
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Po pěti minutách druhého poločasu přichází gólová radost východočeského týmu, na rozdíl od domácích si Převýšov s penaltou naložil nejlépe, jak mohl! Autorem vyrovnávací trefy je JAKUB URBANEC – 0:1!