New Jersey – Washington 0:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:0 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 3:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 0:4 (kon.)
San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
HC Frýdek-Místek
2:1 (1:0, 1:0, 0:1) Stav série: 3:2
VHK ROBE Vsetín
Sobota 26.03.2016, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek (kapacita: 2 456 míst) • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále
    48:53 FINSTERLE - 2:1

48:53
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín zničehonic snižuje a zadělává na pořádné drama! Kajaba vybojoval puk za brankou a přihrál na brankoviště LUKÁŠI FINSTERLEMU, a ten pohotovou střelou prostřelil Danečka! Do konce třetiny zbývá ještě něco přes jedenáct minut – 2:1! Asistence: René Kajaba.
    32:37 KLIMŠA - 2:0

32:37
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek-Místek nehrál přesilovku moc dobře, ale nakonec ji přeci jen zužitkoval! Piechovu střelu z mezikruží vyrazil Hromada před sebe a DAVID KLIMŠA dokázal ze vzduchu dorazit do sítě! Klimša je zatím hrdinou tohoto zápasu a jediným střelcem – 2:0! Asistence: Martin Piecha, Tomáš Franek.
    13:18 KLIMŠA - 1:0

13:18
    Polárka exploduje radostí, Frýdek-Místek se ujímá vedení! Druhou přesilovku už domácí dokázali využít, Lukovu střelu vyrazil Hromada k Piechovi. Zlikvidoval i jeho dorážku, ale na střelu DAVIDA KLIMŠI do prázdné branky už neměl nárok – 1:0! Asistence: Martin Piecha, Vladimír Luka.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 14. Klimša (Piecha, Luka), 33. Klimša (Piecha, Franek) – 49. Finsterle (Kajaba)

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Krutil, Foltýn, Kowalczyk (C), Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša (A), Samiec, Chmielewski, Schwarz, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka (A), Jaroš, Christov. Trenéři: Jiří Juřík a Marek Malík.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Vrba, Ambruz (A), Ostrčil, Žák, Hryciow, Řezáč, Nedbálek – Vaněk (C), Hruška, Vávra, Zúbek, Kolařík (A), Slováček, Kajaba, Finsterle, Hrazdira, Dvořák, Vítek, Daněk. Trenér: Luboš Jenáček.

Rozhodčí: Jan Schmejkal, René Trombík – Lukáš Barteček, Karel Lukš

Diváci: 2 456 (vyprodáno)