Rusko – Litva 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 5:0 (kon.) | Rakousko – Albánie 2:1 (kon.)
Maďarsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Německo – Anglie 2:3 (kon.)
Polsko
5:0 (3:0)
Finsko
Sobota 26.03.2016, 17:30 • Stadion Miejski (Wrocław) [Kapacita: 42 771] • Reprezentační zápasy

86
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází střelec dvou branek Pawel Wszołek a místo něj nastupuje Jakub Blaszczykowski.

83
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Alexander Ring a místo něj nastupuje Janne Saksela.

79
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Bartosz Kapustka a místo něj nastupuje Bartosz Salamon.

78
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Roman Eremenko a místo něj nastupuje Thomas Lam.

67
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Filip Starzyński a místo něj nastupuje Piotr Zieliński.

63
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Arkadiusz Milik a místo něj nastupuje Robert Lewandowski.

62
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Joel Pohjanpalo a místo něj nastupuje Teemu Pukki.

46
    Domácí si také přichystali do druhé půle dvojnásobné střídání. Ze hřiště odešli Grzegorz Krychowiak a Artur Boruc, místo nich nastupují Tomasz Jodłowiec a Przemyslaw Tytoń.

46
    Hosté si přichystali do druhé půle hned dvojnásobné střídání. Ze hřiště odešli Kasper Hämäläinen a Perparim Hetemaj, místo nich nastupují Rasmus Schüller a Robin Lod.

Martin Penker

Branky: 18. Grosicki (Jędrzejczyk), 20. Wszołek (Grosicki), 32. Starzyński (Wszołek), 66. Wszołek, 85. Grosicki (Salamon)

Karty:   43. Glik (POL) – 81. Arkivuo (FIN)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 3:6.
    Polsko: Boruc (46. Tytoń) – Wawrzyniak, Glik (C), Jędrzejczyk, Pazdan – Starzyński – Grosicki, Krychowiak (46. Jodłowiec), Wszołek (86. Blaszczykowski), Kapustka (79. Salamon) – Milik (63. Lewandowski)
    Náhradníci: Szczęsny, Fabiański, Tytoń – Błaszczykowski, Borysiuk, Jodłowiec, Lewandowski, Lewczuk, Piszczek, Rybus, Salamon, Teodorczyk, Zieliński

Finsko: Hradecky – Arajuuri, Toivio, Arkivuo, Uronen – Sparv (C), Hetemaj (46. Lod), Hämäläinen (46. Schüller), Ring (83. Saksela) – Eremenko (78. Lam), Pohjanpalo (62. Pukki)
    Náhradníci: Mäenpää, Joronen – Raitala, Saksela, Lod, Schüller, Lam, Pukki, Jalasto, Väyrynen, Moren

Rozhodčí: Kimura – Nagi, Tanaka (všichni Japonsko)