Estonsko – Srbsko 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Bulharsko 0:2 (kon.) | Řecko – Island 2:3 (kon.)
Norsko – Finsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Bosna 0:2 (kon.) | Švédsko – Česko 1:1 (kon.)
Rakousko – Turecko 1:2 (kon.) | Německo – Itálie 4:1 (kon.) | Irsko – Slovensko 2:2 (kon.)
Belgie – Portugalsko 1:2 (kon.) | Anglie – Nizozemsko 1:2 (kon.) | Francie – Rusko 4:2 (kon.)
Skotsko – Dánsko 1:0 (kon.)
Rakousko
1:2 (1:1)
Turecko
Úterý 29.03.2016, 20:30 • Ernst-Happel-Stadion, Vídeň • Reprezentační zápasy

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (22:33:57)

Je dobojováno! Turci se v závěru zápasu soustředili na udržení výsledku a vítězí v Rakousku 2:1. Náš budoucí soupeř pro EURO nepředvedl nijak úchvatný výkon, spíše vytěžil z minima maximum, když se v prvním poločase prosadil ze standardní situace a ve druhé půli dokonal obrat potrestáním obrovské chyby rakouského brankáře, který vyloženě daroval gól Turanovi.

90+5

90+5
    Až nyní se Rakušané dostávají do útoku, ale běží již poslední minuta nastavení.

90+4
    Turci teď velmi chytře šetří čas, což se domácímu publiku vůbec nelíbí.

90+3
    Polovinu nastavení se hostům povedlo strávit u rohových praporků daleko od vlastní brány.

90+2
    Tufanova střela byla tečována mimo bránu a na řadě je další roh Turků.

90+1
    Přestože se jedná o přátelský zápas, Turecko hodně taktizuje a při rozehrávce rohového kopu šetří čas u rohového praporku.

90
    Polský rozhodčí nastavuje celých pět minut, takže se ještě může leccos stát.

88
    Závěr zápasu se rychle blíží. Ve druhém poločase se událo velké množství střídání, což obrazu hry hodně uškodilo.

86
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Tosun, přichází Sahin.

86
    Žlutou kartu dostává Ilsanker (Rakousko).

82
    Rakušanům se teď vůbec nedaří, kazí jednoduché přihrávky a lacině odevzdávají balóny soupeři.

80
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Sen, přichází Oztekin.

79
    Turci si chtějí dojít pro vítězství a v posledních minutách se jim daří držet hru na polovině domácích.

78
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Klein, přichází Garics.

78
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Alaba, přichází Schopf.

77
    Žlutou kartu dostává Malli (Turecko).

74
    Alaba rozehrával rohový kop, obrana Turecka však byla úspěšná a nepustila soupeře do šance.