Arménie – Dánsko 1:3 (kon.) | Skotsko – Sev. Irsko 3:1 (kon.) | Rumunsko – Wales 2:1 (kon.)
Lucembursko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Slovensko – Turecko 5:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.)
Malta – Česko 0:7 (kon.) | Andorra – Itálie 0:1 (kon.) | Rusko – Německo 0:2 (kon.)
Skotsko
3:1 (0:1)
Severní Irsko
Úterý 29.03.2016, 17:00 • Saint Mirren Park, Paisley (SCO) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Skotsko po přestávce výrazně zvýšilo obrátky a sáhlo ke velice důležitému střídání, které se nakonec ukázalo jako klíčové. V 53. minutě přišel na hřiště Oliver McBurnie a po pěti minutách vstřelil gól na 1:1. Skotové poté na hřišti dominovali a Jason Cummings dvěma góly otočil výsledek na stranu domácího týmu. Konečný výsledek. Skotsko 3 Severní Irsko 1. (18:54:21)

90+3

90+3
    Jeden z fotbalistů Skotska se ocitl úplně sám na pravé straně šestnáctky a z blízkosti mohl zakončovat, ještě ale chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou pod sebe, kterou hosté odvrátili za postranní čáru.

90+2
    Ryan Gauld odvedl na levém křídle skvělou práci, když se vydal šetřit sekundy směrem k rohovému praporku a vzápětí si vykoledoval faul.

90+1
    Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.

90
    Do konce utkání zbývají odehrát poslední sekundy a ještě se určitě bude něco nastavovat.

89
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McKay, přichází Polworth.

89
    Seamus McCartan byl v prvním poločase hodně vidět a z mnoha střel dokázal vstřelit gól, po přestávce ale jako by na hřišti nebyl. Ani se nedivím, že ho hostující trenér před pár okamžiky stáhl.

88
    Do konce dnešního velice pohledného utkání zbývají odehrát necelé tři minuty. Skotsko po přestávce vstřelilo tři góly a míří za zaslouženými třemi body.

87
    Severní Irsko se ještě snaží se zápasem něco udělat a po pravém křídle se vrhlo do rychlého protiútoku, ten ale zastavil dobrým obranným zákrokem Stephen Kingsley, který míč odvrátil za postranní čáru.
    Střídající Oliver McBurnie střílí důležitý gól na 1:1, kterým po pár minutách na hřišti zahájil skvělý obrat Skotska.

86
    Muž zápasu:

Mužem dnešního utkání byl vyhlášen Ryan Christie.

85
    Také Severní Irsko ze hřiště sáhlo svého střelce, tedy Seamuse McCartana, který se prosadil po necelé čtvrthodině.

84
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází McCartan, přichází McDaid.

84
    Jason Cummings si při odchodu ze hřiště vychutnal zasloužené ovace.

83
    Jason Cummings v dnešním zápase podal fantastický výkon, když ve druhém poločase vstřelil dva góly a pomohl tak svému týmu otočit nepříznivý vývoj z prvního poločasu, ve kterém neproměnil penaltu.

82
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Cummings, přichází Henderson.

81
    Severní Irsko využilo možnost druhého střídání a vzápětí dojde ke změně také na straně Skotska.

Tomáš Reiner

Branky: 58. McBurnie, 64. Cummings, 78. Cummings – 13. McCartan

Karty:   61. Love (SCO)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.
    Skotsko: Hamilton – Love, McGhee (C), Souttar, Kingsley – Storie, Gauld – Nicholson (53. McBurnie), Christie, McKay (89. Polworth) – Cummings (82. Henderson). (rozestavení 4-2-3-1)
    Náhradníci: Henly, Hyam, Findlay, Smith. Trenér: Richard Sbragia (SCO).

Severní Irsko: Brennan – Dummigan, L. Donnelly (C), Johnson, Conlan – McLaughlin, Maloney, Gorman, Duffy (79. Cooper) – McCartan (84. McDaid), Kennedy (69. Sendles-White). (rozestavení 4-4-2)
    Náhradníci: Mitchell, Sharpe, McKinght, J. Donnelly. Trenér: Jim Magilton (NIR).

Rozhodčí: Craig Pawson. Asistenti: John Brooks, Lee Betts. Čtvrtý rozhodčí: Paul Tierney (všichni ENG)