Winnipeg – Ottawa 1:2 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:1 (2:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 8:3 (kon.)
Winnipeg Jets
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Ottawa Senators
Čtvrtek 31.03.2016, 01:38 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

59:31
    Hammond rybičkou zastavuje obrovskou šanci dvojice Ehlers a Stafford! Fantastický zákrok!

58:56
    Winnipeg hraje bez brankáře!

56:54
    Neskutečná šance Winnipegu! Prázdná branka zela před Stuartem, který se tlačil za dorážkou, ale nedokázal se do puku trefit.
    48:52 Alex CHIASSON - 1:2

48:52
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Stačilo malé zaváhání při rozehrávce za brankou a přišla ztráta Chiarota, kterou potrestal ALEX CHIASSON, který prostřelil bezmocného Hutchinsona. Asistence: Ryan Dzingel.
    46:55 Mark SCHEIFELE - 1:1

46:55
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Aktivita se domácím vyplatila! Hosté sice dostali puk do třetiny Jets, tam se ho však ujal Wheeler, který po přejetí útočné modré přihrál na MARKA SCHEIFELEHO, jenž dokázal prostřelit brankáře Hammonda! Asistence: Blake Wheeler, Drew Stafford.

41:10
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Stuart – 2 min., sekání).

33:55
    A místo přesilovkového tlaku přišel málem gól v oslabení! Mika Zibanejad se hnal do samostatného úniku, ale puk orazítkoval jen tyč!

32:12
    Za osekávání si jdou na trestnou lavici sednout Byfuglien na straně Jets a Lazar na straně Ottawy. Pokračuje přesilová hra.

31:59
    Co je podstatné, tak Byfuglienův hit byl tvrdý, ale čistý. A tak si Winnipeg zahraje přesilovku, protože dvě minuty za hrubost dostává jen mstitel Zack Smith.

23:27
    Dvě minuty za hákování vyfasoval hráč Ottawy Pageau. Přesilovka možná přinese konečně nějaké šance.

19:28
    A další vyloučení, tentokrát na straně Winnipegu. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Marko Daňo.

16:53
    Po faulu na Ehlerse odchází na trestnou lavici Bobby Ryan za hákování.
    03:16 Zack SMITH - 0:1

03:16
    Na úvodní gól jsme příliš dlouho čekat nemuseli! Ottawa bleskově z vlastního pásma přesunula do ofenzivní zóny, kde útok zakončil z velké blízkosti od Hutchinsona ZACK SMITH, kterého před branku uvolnil Stone. Asistence: Mark Stone, Cody Ceci.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 47. Scheifele (Wheeler, Stafford) – 4. Smith (Stone, Ceci), 49. Chiasson (Dzingel)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Chiarot, Trouba, Stuart, Postma, Melchiori – Wheeler, Scheifele, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Daňo – Armia, Copp, Petan – Halischuk, Lowry, Thorburn
    Ottawa Senators: Hammond (Anderson) – Karlsson, Claesson, Ceci, Methot, Wideman, Kostka – Stone, Pageau, Smith – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Lazar, Dzingel – Neil, Paul, Puempel

Rozhodčí: Kyle Rehman, Ian Walsh – Scott Driscoll, Brandon Gawryletz