Buffalo – Toronto 4:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 4:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 4:3 (kon.)
Pittsburgh – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Montreal 0:3 (kon.) | Florida – New Jersey 3:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Arizona 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 3:0 (kon.)
San Jose – Vancouver 2:4 (kon.)
Minnesota Wild
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Ottawa Senators
Pátek 01.04.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

58:02
    Při snaze získat kotouč zpět pod svou kontrolu se Matt Dumba (MNS) dopustil faulu. Dvě minuty za vysokou hůl jsou při snaze o vyrovnání velkou ránou a nepříjemností.

51:35
    Marc Methot (OTT) je sice s rozhodnutím sudích nespokojen, ale i přesto dostává dvě trestné minuty za vysokou hůl. Pro Methota je to druhé vyloučení zápasu.

38:19
    Domácí se dostali do tlaku a výsledkem je první přesilové hra zápasu! Dvě minuty za držení protihráče si jde odsedět Marc Methot (OTT).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 32. Parise (Scandella, Dumba), 45. Haula (Pominville) – 24. Karlsson (Ryan, Pageau), 35. Pageau (Ryan, Karlsson), 57. Ceci (Pageau)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Brodin, Scandella, Reilly, Dumba – Coyle, Koivu, Parise – Vanek, Granlund, Zucker – Pominville, Haula, Niederreiter – Fontaine, Stoll, Schroeder
    Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Claesson, Ceci, Methot, Wideman, Harpur – Ryan, Pageau, Smith – Chiasson, Zibanejad, Hoffman – Neil, Paul, Dzingel – Gomez, Lazar, Puempel

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Tom Kowal – Ryan Galloway, Lonnie Cameron

Diváci: 19.032