Boavista – Arouca 0:0 (kon.)
Boavista FC
0:0 (0:0)
FC Arouca
Pátek 08.04.2016, 21:30 • Estádio do Bessa Século XXI, Porto (kapacita: 28.263 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

90+1
    Nastavují se 4 minuty!

89
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Santos, přichází Luisinho.

85
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Jubal, přichází Albin.

80
    Na hřišti to v posledních minutách pořádně vře! Dalším potrestaným hráčem na straně Boavisty je Santos!

78
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Ribeiro, přichází Martinez.

75
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Iriberri.

73
    Žlutou kartu dostává Mesquita (Boavista FC).

72
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Zequinha, přichází Rodrigues.

68
    Ribeirovi nesedl centr z pravé strany! Nejlepší hráč Boavisty na hrací ploše trefil balón vnějším nártem a míč poté zamířil na branku! Bracali jej stačil vyrazit!

58
    Velká šance Boavisty! Tahar se protáhl do pokutového území soupeře a z ostrého úhlu vypálil po zemi! Míč jen o kousek minul vzdálenější tyč!

53
    Žlutou kartu dostává Artur (FC Arouca).

50
    Žlutou kartu dostává Zé Manuel (Boavista FC).

45+2
    V závěru prvního poločasu ještě vidí žlutou kartu hostující obránce Lima, který rozhodčího rozhněval protesty!

45+1
    V prvním poločase se nastavují 2 minuty!

44
    V závěru první půle se domácí hnali do útoku. Kombinace na jeden dotek měla skončit u rozběhnutého Masquity, ale místo toho se míč vydal do autu. Hostující Maurides se však dopustil nedovoleného zákroku, za který vidí žlutou kartu.
    37. Neproměněná penalta Ribeira

37
    Ribeiro selhal! Domácí střelec kopl penaltu hodně mizerně a daroval míč brankáři Bracalimu, jež jej dokonce udržel v náručí!

36
    Bastos za svůj faul ještě vidí žlutou kartu! Ta ho ale asi nyní štve ze všeho nejméně. Za protesty vidí žlutou kartu také Simao.

35
    Pokutový kop pro Boavistu! Rozhodčí se ještě poradil s kolegou na čáře, ale nakonec posoudil zákrok Bastose jako nedovolený!

31
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Adilson, přichází Valente.
    29. Nebezpečné zakončení střelce Ribeira!

29
    Tohle už vypadalo lépe! Ribeiro se vrátil na hrací plochu a okamžitě protáhl hostujícího brankáře! Bracali se proletěl vzduchem a vyrazil tvrdou střelu na roh!
    24. Překvapivá exekuce přímého kopu

24
    Arouca zahrávala přímý kop! Lima to zkusil z velké dálky přímo na branku a Mika musel přetažený míč vyškrábnout na břevno domácí svatyně!

20
    První šance Aroucy! Mateus si vzal míč na polovině hřiště a prosmýkl se s ním až na hranici vápna, kde jej technickou střelou umístil do rukavic brankáře!