3:1 (3:1)
Newcastle United
Pátek 08.04.2016, 20:00 • Emirates Stadium, London • Premier League U21

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. Na počtenou. (21:56:52)

Zajímavý zápas je u konce! Góly padaly pouze v prvním poločase. Druhá půle nabídla mnohem klidnější průběh s minimem šancí. Domácí si zodpovědně hlídali náskok a soupeře téměř k ničemu nepustili. Díky zásahům Crowleyho, Mavididiho a Gnabryho vítězí celek ze severního Londýna 3:1. Jediný gól, který inkasoval Macey byl od vlastního spoluhráče Bielika.

90+2

90+2
    U míče je Newcastle, který vhazuje na polovině hřiště.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje utkání o 2 minuty.

89
    Straky se dostaly do vápna po chybě Crowleyho, ale vše končí nepřesnou střelou.

89
    Harker musel rychle z brány, aby byl u míče dřív než Reine-Adelaide. To se mu podařilo.

87
    Gunners mají vhazování na útočné polovině.

86
    Macey si v klidu pohlídal centr, který mu mířil přímo do rukavic.

85
    Gnabry byl v ofsajdu a i přesto, že přenechal míč na Bolu, tak je pískáno.

84
    Reine-Adelaide předvedl parádní zrychlení, ale následná přihrávka byla zastavena stoperem Newcastlu.

83
    Crowley vysoko přestřelil.

81
    Calum Williams nevybíravě sestřelil hráče Arsenalu před vápnem a dostává žlutou kartu. Arsenal má navíc k dispozici velmi zajímavou standardní situaci.

81
    Crowley byl poslán k zemi na půlící čáře.

79
    Sheaf nasadil u lajny jesličky svému soupeři. Arsenal se baví hrou.

77
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Marveaux, přichází Hunter.

77
    Dnešní utkání probíhá pod přísným dohledem legendy Arsenalu Thierryho Henryho.

77
    Willock před vápnem zazmatkoval a nedokázal přesně přihrát.

76
    Kanonýři se soustředí na to, aby drželi míč na svých kopačkách a hostům ho půjčují jen velmi zřídka.