Sassuolo – Sampdoria 0:0 (kon.) | Palermo – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Udinese – Fiorentina 2:1 (kon.)
Chievo – Frosinone 5:1 (kon.) | Empoli – Hellas Verona 1:0 (kon.) | Janov – Inter 1:0 (kon.)
Juventus – Lazio 3:0 (kon.) | AS Řím – Turín 3:2 (kon.)
AS Řím
3:2 (0:1)
Turín FC
Středa 20.04.2016, 20:45 • Stadio Olimpico (kapacita: 72 698 diváků), Řím • Italská Serie A • 34. kolo
    Tottimu stačilo pár minut aby opět pobláznil Věčné město

Je dobojováno! Divoké utkání nakonec končí výhrou AS Řím v poměru 3:2, ačkoliv ještě v 86. minutě vedl Turín 2:1! O neuvěřitelný obrat se postarala klubová legenda Totti! Ten přišel na hřiště v 87. minutě a ihned po svém příchodu srovnal na 2:2, což nebylo z jeho pohledu vše, neboť se po zahrání rukou Belottiho pískal pokutový kop, díky čemuž Totti otočil ve prospěch svého týmu na konečných 3:2! AS Řím si tak upevňuje třetí místo, naopak Turín zůstává ve středu ligové tabulky. (22:44:54)

90+5

90+5
    Hosté se nadechují k poslednímu útoku! Dokáží ještě něco vymyslet? Každopádně jsou viditelně pod velkou dekou.

90+2
    Domácí fotbalisté kontrolují závěr zápasu a svého soupeře nepouštějí vůbec k míči.

90
    Sudí Calvarese bude nastavovat pět minut!
    89. Francesco TOTTI - 3:2

89
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Domácí veterán FRANCESCO TOTTI se štěstím proměnil pokutový kop a během dvou minut otáčí průběh zápasu ve prospěch svého týmu! Tak to je příběh až mrazí a domácí fanoušci jsou ve varu! Páni, to je strhující závěr zápasu!

88
    Penalta pro AS! A to po ruce Belottiho!
    87. Francesco TOTTI - 2:2

87
    Tak to je střídání! FRANCESCO TOTTI nebyl na hřišti ani minutu a už zařídil jako správný kapitán svému týmu vyrování! To když si naběhl na nadýchaný centr Pjaniće a v krkolomné pozici na zadní tyči překonal hostujícího brankáře!

86
    Za ohlušujícího potlesku přichází na hřiště Totti. Opačným směrem směřuje Keita.

84
    Brankář Padelli tak dlouho zdržoval hru, až si vykoledoval žlutou kartu.

82
    Po inkasované brance jsou z domácích tribun slyšet chorály na počest kapitána Tottiho. Další jasný signál náročných fanoušků pro vedení AS.
    80. Josef MARTÍNEZ - 1:2

80
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Studená sprcha pro domácí! Přetažený centr uklidil pohodlně do zcela odkryté branky JOSEF MARTÍNEZ, který oněměl stadio Olimpico!

80
    Pjanićovi uvolní místo dnes velmi aktivní El Shaarawy.

79
    V krátkém časovém sledu zahrávají domácí již třetí rohový kop.

79
    U postranní čáry se na vstup do zápasu připravuje špílmachr Pjanić.

Petr Král

Branky: 65. Manolas (Florenzi), 87. Totti, 89. Totti (pen.) – 35. Belotti (pen.), 80. Josef Martínez

Karty:   39. Florenzi (ASR) – 42. Belotti (TUI), 84. D. Padelli (TUI)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:5. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:16.
    AS Řím: Szczęsny – Emerson (59. Džeko), Manolas, Rüdiger, Maicon – Nainggolan, S. Keita (86. Totti), Florenzi – El Shaarawy (80. Pjanić), Perotti, Salah.
    Náhradníci: De Sanctis – Totti, De Rossi, Strootman, Džeko, Falqué, Pjanić, Torosidis, Vainqueur, E. Zukanović, Digne, Castán.

Turín FC: D. Padelli – Moretti, Glik, Maksimović – S. Gastón (63. Molinaro), Gazzi, Baselli (72. Vives), Obi, Peres – Belotti, Josef Martínez.
    Náhradníci: Ichazo, Castellazzi – Farnerud, Bovo, Molinaro, Zappacosta, P. Jansson, Vives.

Rozhodčí: Calvarese – Barbirati, Paganessi